special
  • #StandWithUkraine Ukraine flag |
  • ~560290+1200
     | Enemy losses on 872th day of War in Ukraine

This webpage has been robot translated, sorry for typos if any. To view the original content of the page, simply replace the translation subdomain with www in the address bar or use this link.

Онлайн результати тенісних матчів вчора/сьогодні/завтра

Онлайн результати тенісних матчів вчора/сьогодні/завтра

Багато вболівальників не користуються платними спортивними каналами, але, як і всі, хочуть отримувати актуальну інформацію про теніс онлайн. Безкоштовне спортивне телебачення не надає якісний спортивний сервіс, оскільки список трансляцій про спорт на них обмежений, і навіть спостерігається виразний перевес у бік різних серіалів, мультфільмів та детективів. Наш сучасний та актуальний розділ допоможе вирішити цю проблему.

Розділ "Теніс сьогодні" - це максимально зручний та швидкий спосіб отримання інформації про проводящіся в даний момент поєдинки, про їх поточний рахунок, рішення судді, турнірне положення в різних першостях, змаганнях. Інформація охоплює всі події, що відбуваються сьогодні, трансляції у режимі онлайн ведуться з різних точок планети та базуються лише на перевірених даних. У заголовку вказано час їх початку та їх статус.

Те́ніс (англ. tennis, діал. заст. ситківка) або вели́кий те́ніс — вид спорту, у якому грають двоє гравців один проти одного, або дві команди по два гравці в кожній, команда проти команди, на майданчику — корті, поділеному навпіл поперечною сіткою.

Мета гри — перекинути ракеткою м'яч через сітку на бік опонента так, щоби м'яч упав у межах майданчика суперника і той не зміг його відбити назад.

Під час гри гравці використовують додаткове ігрове спорядження — ракетку. Вона призначена для відбивання, зміни напрямку й потужності польоту гумового тенісного м'яча. Матч виграє той, хто отримує найбільшу кількість перемог за сетами відповідно до правил гри, що застосовуються відповідно до статі, віку тенісиста і так далі.

Теніс Онлайн. Весь Теніс

ATP 250 - Newport, United States - Grass - Stadium
17:00 Александр Бублик
Джек Сок
18:30 Purcell Max
Энди Маррей
20:00 Петер Гойовчик
Джон Иснер
21:30 Auger-Aliassime Felix
Джейсон Кублер
ATP 250 - Newport, United States - Grass - Court 1
17:00 Митчелл Крюгер
Кресси Максим
18:30 Иржи Веселы
Стив Джонсон
20:00 Lammons N./Withrow J.
Ciamarra R./Куэрри С.
ATP 250 - Newport, United States - Grass - Court 2
17:00 Кантен Гали
Джеймс Дакворт
19:00 Бенджамин Бонзи
Eubanks Christopher
20:30 Purcell M./Ван Рейтховен Т.
Schnur M./Ситак А.
ATP 250 - Bastad, Sweden - Clay - Centre Court
Live Альберт Рамос • 6 2 15
Пабло Карреньо Буста 4 2 15
12:30 Рууд Каспер
Церундоло Франсиско
14:00 Шварцман Диего
Элиас Имер
15:30 Аслан Карацев
Гастон Хьюго
ATP 250 - Bastad, Sweden - Clay - Court 1
Live Матуш Р./Вега Э.-Д. •
Bergevi F./Кубот Л.
13:30 Бехар А./Бркич Т.
Болели С./Фоньини Ф.
15:00 Горанссон А./Маклахлан Б.
Cerundolo F./Etcheverry T. M.
ATP 250 - Bastad, Sweden - Clay - Court 2
14:00 Huesler M./Kotov P.
Качич Н./Недовесов А.
WTA 250 - Lausanne, Switzerland - Clay - Centre Court
Live Бегу Ирина-Камелия • 15
Potapova Anastasia 15
13:30 Waltert Simona
Bucsa Cristina
15:30 Мартич Петра
Andreeva Erika
17:30 Burel Clara
Сара Соррибес-Тормо
WTA 250 - Lausanne, Switzerland - Clay - Court 1
11:00 Jeanjean Leolia
Мария Татьяна
Live Като М./Sutjiadi A. 15
Hartono A./Van der Hoek R. • 00
13:30 Блинкова А./Грачева В.
Eikeri U./Zidansek T.
15:30 Barnett A./Nicholls O.
Bandecchi S./Waltert S.
WTA 250 - Budapest, Hungary - Clay - Centre Court
11:09 Синякова Катерина 6
Ангелина Калинина 3
12:30 Барбора Крейчикова
Wang Xiyu
14:00 Baindl Kateryna
Тревизан Мартина
15:30 Bondar Anna
Papamichail Despina
WTA 250 - Budapest, Hungary - Clay - Grandstand 4
Live Gorgodze Ekaterine 5
Чжан Шуай • 7
13:00 Цуренко Леся
Рахимова Камилла
14:30 Саснович Александра
Пера Бернарда
16:00 Бабош Т./Столлар Ф.
Danilina A./Крунич А.
WTA 250 - Budapest, Hungary - Clay - Court 1
Live Питер К./Zimmermann K. • 40
Carle M./Cocciaretto E. 15
13:30 Gorgodze E./Калашникова О.
Alves C./Lee G.
ATP CH100 - Iasi, Romania - Clay - Centre Court
Live Klein Lukas 6 1
Krutykh Oleksii • 3 1
12:30 Жоффрей Бланкано
Ionel Nicholas David
14:00 Луис Вессельс
Пабло Андухар
ATP CH100 - Iasi, Romania - Clay - Court 2
Live Йорис Де Лоре 3
Pucinelli De Almeida Matheus • 5
13:00 Alvarez Varona N./Seyboth Wild T.
Демолинер М./Meligeni Rodrigues Alves F.
14:30 Lomakin G./Prihodko O.
Кадхе А./Tsitsipas P.
16:00 Копил M./Cornea V. V.
Дутра Да Сильва Д./Pucinelli De Almeida M.
ATP CH100 - Iasi, Romania - Clay - Court 5
10:07 Erler A./Miedler L. 6 6
Gima S./Jianu F. C. 3 2
11:45 Chepelev A./Shevchenko A.
Darderi L./Ромболи Ф.
13:30 Колар З./Молчанов Д.
Де Лоре Й./Sanchez Izquierdo N.
15:00 Бланкано Ж./Оливо Р.
Krutykh O./Давид Поляк
ATP CH80 - Rome, United States - Hard - Court 4
00:54 Чаппель Н./Sigouin B. 6 2 10
Gojo B./Harris B. 2 6 4
02:02 Маргароли Л./Утияма Я. 3 6
Shelton B./Smith K. 6 7
16:00 Ёсихито Ниcиока
Kypson Patrick
17:30 Mochizuki Shintaro
Wolf J. J.
19:00 Blanch Ulises
Wu Yibing
20:30 Clark E./Sheehy J.
Гонсалес Р./Stalder R.
22:00 Баладжи Н./Недунчезиян Дж.
Мацуи Т./Уэсуги К.
ATP CH80 - Rome, United States - Hard - Court 5
00:55 Draxl L./Nanda G. 4 6 5
Hijikata R./Hsu Y. H. 6 3 10
16:00 McHugh Aidan
Хуан Пабло Фикович
17:30 Бьорн Фратанджело
Habib Hady
19:00 Ясутака Утияма
Hsu Yu Hsiou
20:30 Galarneau A./Rybakov A.
Kovacevic A./Pervolarakis M.
22:00 Коко Э./Харрис A.
Baadi T./Mukund S.
ATP CH80 - Verona, Italy - Clay - Center
13:00 Франко Агаменон
Филип Хорански
16:00 Brancaccio Raul
Марко Чеккинато
18:00 Stebe Cedrik-Marcel
Ofner Sebastian
20:00 Gigante Matteo
Норберт Гомбош
21:30 Мартинес Л.-Д./Вавассори А.
Brancaccio R./Pellegrino A.
ATP CH80 - Verona, Italy - Clay - Grandstand
13:00 Dellien M./Kestelboim M.
Каловелонис М./Manafov V.
14:30 Бортолотти М./Мартос Горнес С.
-/-
16:00 Crivellaro G./Zanotti A.
Андреоцци Г./Дуран Г.
17:30 Галарса Х. И./Липовсек Пучес Т.
Arneodo Р./Эйссерик Ж.
19:00 Maestrelli F./Vincent Ruggeri S.
Agamenone F./Tirante T. A.
ATP CH80 - Amersfoort, Netherlands - Clay - Van Mossel Kia Court
Live Andreev Adrian 4 40
Роберто Карбаллес Баэна • 5 40
13:00 Van Assche Luca
Jong Alexander Maarten
15:00 Pontjodikromo S./Wassermann D.
Хасе Р./Verbeek S.
16:30 Гахов И./Gutierrez O. J.
Арендс С./Пель Давид
19:00 Табернер Карлос
Houkes Max
ATP CH80 - Amersfoort, Netherlands - Clay - Schoonderbeek Court
11:07 Arribage T./Sanchez L. 6 7
Furness E./Lock C. J. 1 5
12:30 Иван Гахов
Fils Arthur
14:00 Колларини А./Травалья С.
Andreev A./Kravchenko G.
15:30 Бхамбри Ю./Минени С.
Barranco Cosano J./Nikles J.
ATP CH80 - Amersfoort, Netherlands - Clay - KNLTB Court
17:30 Fils A./Van Assche L.
Серретани Д./Niklas-Salminen P.
ITF M25H - Kassel, Germany - Clay - Court M
Live Oliel Yshai • 6 3
Bovy Arnaud 1 0
12:30 Netuschil Marvin
Collignon Raphael
14:00 Perez Alfredo
Coppejans Kimmer
17:00 Томас Фаббиано
Agwi Michael
ITF M25H - Kassel, Germany - Clay - Court 4
Live Rehberg Max Hans • 7
Moraing Oscar 6
13:00 Bulitski Aliaksandr
Esteve Lobato Eduard
14:30 Welte Milan
Fanselow Sebastian
16:00 Bobrov B./Маннапов А.
Casanova H./Esteve Lobato E.
ITF M25H - Kassel, Germany - Clay - Court 5
Live Balzerani Riccardo 6 1 40
Beloborodko Illya • 4 1 40
12:30 Barrena Alex
Bobrov Bogdan
14:00 Niedner Neo
Wehnelt Kai
15:30 Caripi V./Hoeveler L.
Molleker R./Moraing O.
ITF M25H - Kassel, Germany - Clay - Court 6
Live Colson Tibo 6 3 40
Nedelko Ivan • 1 3 30
12:30 Taylor A./Taylor J.
Battistone B./Whiting T.
14:00 Sandkaulen Tim
Steiner Maik
15:30 Vance J./Vance J.
Beloborodko I./Uzhylovskyi V.
ITF M25+W25 - Nur-Sultan, Kazakhstan - Hard - Court 2
06:09 Kulambayeva Zhibek 6 6
Rustemova Zhanel 1 1
07:35 Arystanbekova Asylzhan 0 1
Maklakova Ekaterina 6 6
08:50 Sagandikova Aruzhan 5 6 3
Kimchi Shavit 7 3 6
Live Zhukayev Beibit 2 15
Денис Евсеев • 1 40
13:30 Maulenov Timur
Erel Yanki
15:00 Kedryuk A./Sidorov N.
Liutarevich I./Yevseyev D.
ITF M25+W25 - Nur-Sultan, Kazakhstan - Hard - Court 3
06:09 Uchijima Moyuka 6 6
Hanatani Nagi 2 2
07:47 Kobori Momoko 5 1
Bolkvadze Mariam 7 6
Live Абдураимову Нигина • 1 6 5 40
Zolotareva Anastasia 6 2 5 15
12:30 Purtseladze Saba
Константин Кравчук
14:00 Choi Ji-Hee
Ainitdinova Gozal
15:00 Сантильян А./Statham R.
Ayeni A./Tashbulatov D.
15:30 Noskin E./Philippov E.
Ayeni A./Tashbulatov D.
ITF M25+W25 - Nur-Sultan, Kazakhstan - Hard - Court 4
06:11 Shin Maxim 3 1
Праджнеш Гуннесваран 6 6
07:46 Yoruk Ilay 3 0
Раина Анкита 6 6
09:19 Danilov Savriyan 6 6
Zaytsev Ivan 2 4
Live Лукас Катарина 6 4
Ostapenkov Daniil • 2 1
12:30 Savinykh V./Uchijima M.
Baidaulet D./Poplavska A.
ITF M25+W25 - Nur-Sultan, Kazakhstan - Hard - Court 5
06:00 Santillan Akira
Zgirovsky Alexander
06:00 Noskin Egor 4 6
Zgirovsky Alexander 6 7
08:44 Kubareva Anna 6 6
Kazionova Ekaterina 3 2
Live Park Sohyun • 2 6 0 30
Lapko Vera 6 3 1 30
12:30 Kenzhibayeva Sandugash
Muramatsu Chihiro
14:00 Stevanovic Natalija
Lansere Sofya
ITF M25+W25 - Nur-Sultan, Kazakhstan - Hard - Court 8
06:09 Ovchinnikov Viacheslav 4 1
Orynbasar Islam 6 6
07:55 Mossur Mykhailo 4 4
Fomin Sergey 6 6
09:50 Philippov Evgeny 6 7
Bondarevskiy Yan 3 6
Live Бенджамин Лок 2
Tkemaladze Zura • 1
13:30 Aitkulov A./Mossur M.
Glinka D./Saar K. K.
ITF M25+W25 - Nur-Sultan, Kazakhstan - Hard - Court 9
06:12 Wong Hong Yi Cody 3 2
Savinykh Valeria 6 6
07:54 Tkacheva Mariia 3 6 6
Morvayova Viktoria 6 2 3
Live Cengiz Berfu • 6 5 0 00
Han Na-Lae 2 7 3 30
12:30 Kudermetova Polina
Ukolova Anna
14:00 Kazionova E./Kulambayeva Z.
Maklakova E./Pospelova A.
ITF M25 - Roehampton, Great Britain - Grass - Grass Ct 8
Live Schoolkate Tristan • A
Story James 40
13:30 Paris Joshua
Дэниел Кокс
15:00 Fery A./Schoolkate T.
Maxted L./Murgett F.
16:30 Binding J./Hodkin S.
Castelnuovo L./Mansouri S.
ITF M25 - Roehampton, Great Britain - Grass - Grass Ct 9
Live Samuel Toby 1
Hurrion Millen • 0
13:30 Яник Мертенс
Bass Finn
15:00 Jones Ben
Parker Stuart
16:30 Bass F./Paris J.
Whitehouse M./Уиллис М.
ITF M25 - Roehampton, Great Britain - Grass - Grass Ct10
Live Jansen William
Patten Henry •
13:30 Whitehouse Mark
Cash Julian
15:00 Gray Alastair
Hoogmartens Alexander
16:30 Cash J./Patten H.
Golesworthy R./Mackinlay J.
ITF M25 - Uriage, France - Clay - Central Court
10:11 Coulibaly Eliakim 6 4
Mpetshi Perricard Giovanni 7 6
Live Wojcik Jakub •
Debru Gabriel
14:00 Martin Tiffon Pol
Люка Пуллан
15:30 Valsecchi Paul
Vylegzhanin Nikolay
ITF M25 - Uriage, France - Clay - Court 3
10:08 Matusevich Anton 6 6
Darras Mayeul 4 2
Live Voisin Emilien • 1 30
Marti Pujolras Alex 5 00
14:00 Boureau Alexis
Pietri Benjamin
15:30 Deschamps A./Garcian A.
Frawley J./Jorda Sanchis D.
ITF M25 - Uriage, France - Clay - Court 4
Live Revelli Giacomo 7 6 7
Reco Alexandre • 5 6 7
12:30 Martinez Mirko
Jorda Sanchis David
14:00 Beauge M./Bouquet L.
Burdet A./Reco A.
15:30 Bittoun Kouzmine C./Darras M.
Tourte N./Voisin E.
ITF M25 - Uriage, France - Clay - Court 5
10:12 Dubouch Maxime 1 0
Bittoun Kouzmine Constantin 6 6
16:00 Pisane T./Wojcik J.
Coulibaly E./Mpetshi Perricard G.
ITF M25 - Telfs, Austria - Clay - Court 1
10:09 Tomas Aleksandar 5 1
Schell Niklas 7 6
Live Lopez San Martin Alvaro • 1 30
Kopp Sandro 1 15
13:30 Kroslak Jakub
Veldheer Mick
15:30 Kirkin Ergi
Castagnola Luca
ITF M25 - Telfs, Austria - Clay - Court 2
10:00 Cozbinov Alexandr 4 4
Neuchrist Maximilian 6 6
12:30 Steinegger Yannik
Handel Tim
14:00 Royer Valentin
Schaer Jonas
ITF M25 - Telfs, Austria - Clay - Court 3
10:09 Петер Геллер 6 6
Andrejic Marko 3 3
Live Siniakov Daniel • 15
Xilas Ioannis 30
13:30 Kivattsev Kirill
Ferrari Francesco
15:30 Lane Lewie
Crawford Oliver
ITF M25 - Telfs, Austria - Clay - Court 6
Live Palovic Lukas 2 7 1
Gadamauri Buvaysar • 6 5 0
13:30 Andrejic M./Kaufmann H. P.
Cozbinov A./Nouza P.
ITF M25 - Idanha-a-Nova, Portugal - Hard - Court 1
10:11 Cunat Max 6 6
Sibille Imran 3 1
Live Maia Hugo 3 15
Омар Ясика • 5 15
17:30 Fu Hong-Lin
Noguchi Rio
19:00 Гонсало Оливейра
Гонсало Фалькао
ITF M25 - Idanha-a-Nova, Portugal - Hard - Court 2
Live Atmane Terence 6 6 3 30
Sousa Severin Guilherme • 1 7 2 40
12:30 Agarwal Rishab
Rocha Francisco
17:30 Bertrand R./Faria J.
Coelho G./Perdigao R.
19:00 Garcia Miguel
Gomes Miguel
ITF M25 - Idanha-a-Nova, Portugal - Hard - Court 3
10:07 Ponchet Matt 6 7
Curras Abasolo Tomas 1 6
Live Ho Ray • 2 15
Rocha Henrique 4 15
17:30 Torres Tiago
Coelho Fabio
19:00 Araujo P./Rodrigues D.
Ho R./Stevenson K.
ITF M15+W15 - Lakewood, United States - Hard - Court 2
19:00 Tien Learner
Секу Бангура
20:30 Anthrop Jack
Swenson Bjorn
22:00 Huang Tsung-Hao
Mayo Aidan
23:30 Angele Jaimee Floyd
Mayo Keenan
01:00 Asaba A./Бангура С.
Nakashima B./Swenson B.
ITF M15+W15 - Lakewood, United States - Hard - Court 3
19:00 Brunkow Gianluca
Farren Connor
20:30 Vallejo Adolfo Daniel
Nava Eduardo
22:00 Ansari Austin
Koenig Luc
23:30 Hadigian Eric
Petrov Alexander
01:00 Michelsen A./Tien L.
Nava E./Ponwith N.
ITF M15+W15 - Lakewood, United States - Hard - Court 4
19:00 Nakashima Bryce
Bynoe Evan
20:30 Lumsden Ewen
Ponwith Nathan
22:00 Цун-Хуа Ян
Scott Fletcher
23:30 Shabaz Michael
Rivera Hudson
01:00 Thayne W./Vandecasteele Q.
Menichella S./Otico J. B. D.
ITF M15+W15 - Lakewood, United States - Hard - Court 5
00:00 Brunkow G./Zamora N.
Bullard J./Steinhausen J. N.
ITF M15+W15 - Lakewood, United States - Hard - Court 7
19:00 Navarro Oliva Maria Fernanda
Sherif Jwany
20:30 Ong Vanessa
Pacot Carla
22:00 Kim Dabin
Shcherbinina Alina
23:30 Alsola Jessica Luisa
Sieg Madison
01:00 Cataldi T./Chhiv I.
Adair M. M./Mar T.
ITF M15+W15 - Lakewood, United States - Hard - Court 8
19:00 Cayetano Eryn
Skachkova Katsiaryna
20:30 Cataldi Taylor
Yang Ya Yi
22:00 Borruel Daniela
Walker Brandy
23:30 Rachapudi Prathyusha
Mohamad Shatoo
01:00 Kondos G./Okalova M.
Cayetano E./Ewing S.
ITF M15+W15 - Lakewood, United States - Hard - Court 9
19:00 Gillan Alice
Okalova Martina
20:30 Codd Katie
Jones Makenna
22:00 McKenzie Kylie
Ansari Carolyn
23:30 Marcinkevica Deniza
Hui Katherine
01:00 Castillo Meza M./Rapolu M.
Jones M./Minor B.
ITF M15+W15 - Lakewood, United States - Hard - Court 10
00:00 Branstine C./Lollia M.
Da Cruz Mendonca S./Navarro Oliva M. F.
ITF M15+W15 - Cancun, Mexico - Hard - Court 3
16:00 Nunez Daniel Antonio
Baron Jonathan
17:30 Williford Kelly
Sato Hikaru
19:30 Hilderbrand T./Schachter N.
Markes C./Wallart E.
21:00 Yamaguchi A./Zhu J.
Becerra A./Negrete Hernandez X.
ITF M15+W15 - Cancun, Mexico - Hard - Court 4
00:34 Ramirez K./Senties X. 1 0
Herrero Linana A./Krywoj M. 6 6
16:00 Evrard Julien
Hilderbrand Trey
17:30 Wong Vanessa
Rojas Sofia Camila
19:30 Baron J./Kimhi O.
Reyna R./Reyna R.
ITF M15+W15 - Cancun, Mexico - Hard - Court 7
00:14 Гомес Х. С./Ortega J. V. 1 3
Bicknell B./Walton A. 6 6
16:00 Арамбуру Контрерас Ивар Хосе
Oliveira Christian
17:30 Rubio Fierros Alan Fernando
Nortey Isaac
19:00 Krywoj Melany
Bruu-Syversen Filippa
20:30 Naranjo Martinez Kobashi A. P./Pitt A.
Фернандес Л./Torres Murcia M.
ITF M15+W15 - Cancun, Mexico - Hard - Court 8
16:00 Morandais Jean-Christian
Габриэль Тумасонис
17:30 Seivane Torres Sara Alejandra
Hinojosa Gomez Jessica
19:00 Родригес Виктория
Garcia Andrea
20:30 Guadiana Campos A. K./Seivane Torres S. A.
Monroy Y./Wijesundera R.
ITF M15+W15 - Cancun, Mexico - Hard - Court 9
16:00 Farjat Tomas
Walton Adam
17:30 Hernandez Alex
Сесар Рамирес
19:00 Ngounoue Malkia
Sewing Sofia
20:30 Oliveira C./Тумасонис Г.
Hernandez A./Rubio Fierros A. F.
ITF M15+W15 - Cancun, Mexico - Hard - Court 10
16:00 Watanabe Seita
Carou Ignacio
17:30 Bornay Jade
Sifuentes Nicole
19:00 Weedon Andrea
Garcia Vidal Leticia
20:30 Britto L./Yamacita F.
Jauregui Sainz de Rozas R./Moheno Y. E.
22:00 Weedon A./Williford K.
Dagan Fruchtman M./Saidenova N.
ITF M15+W15 - Casablanca, Morocco - Clay - Court 7
Live Arias Manjon Paula • 0 1 15
Martinez Cirez Carlota 6 1 30
12:30 El Allami Malak
Kuzmova Katarina
14:00 Pennaforti Gabriele
M'Chich Andrea
15:30 El Amine Hamza
Vidal Azorin Jose Fco.
ITF M15+W15 - Casablanca, Morocco - Clay - Court 5
Live Karamoko Naima 4
Sauvant Chantal • 6
13:00 El Aouni Aya
Bestetti Giuliana
14:30 Lalami Laaroussi Younes
Николас Бруна
16:00 Benchakroun Mehdi
Marmousez Lilian
ITF M15+W15 - Casablanca, Morocco - Clay - Court 1
Live Bouzo Zanotti Noelia • 5 15
Hietaranta Laura 4 30
13:00 Brunskog Louise
Bachir El Bouhali Ines
14:30 Moundir Adam
Sadaoui Mehdi
16:00 Erhard Mathys
Campana Federico
ITF M15+W15 - Casablanca, Morocco - Clay - Court 3
Live Ennaciri Manal 2 1 30
Scilipoti Sebastianna • 6 1 00
12:30 Carbonaro Giulia
Kabbaj Yasmine
14:00 Aubriot Alexandre
Ahouda Walid
15:30 Seateun Nathan
Alimli Mikail
ITF M15+W15 - Casablanca, Morocco - Clay - Court 4
Live Lerby Clarine 4 15
Amariei Ilinca • 5 30
13:00 Vangelova Ani
Aziz Oumaima
14:30 Saraiva Dos Santos Paulo Andre
March Cayetano
16:00 Alcala Gurri Max
Rodriguez Lorenzo Joaquin
ITF M15+W15 - Casablanca, Morocco - Clay - Court 6
Live Nahum Gloriana Goreti 1 1
Petretic Laia • 6 2
12:30 Keller Nadine
Akid Sara
14:00 Pujol Navarro Bruno
Martinez Martinez Jorge
15:30 Moret Joris
Beaupain Simon
ITF M15+W15 - Monastir, Tunisia - Hard - Court 1
10:06 Li Hanwen 2 6 3
Те Ригеле 6 3 6
Live Benzal Alia Ignacio • 15
Iaquinto Antonio Matteo 00
17:00 Sonmez Zeynep
Ben Hassen Feryel
ITF M15+W15 - Monastir, Tunisia - Hard - Court 2
Live Mays Lisa 6 6 1
Lee Eunhye • 2 6 3
12:30 Jones Maximus
Rincon Daniel
17:00 Иванов В./Mays L.
Spasova B./Zakharova E.
ITF M15+W15 - Monastir, Tunisia - Hard - Court 3
10:11 Nugroho Priska 6 6
Vanlangendonck Eliessa 0 2
Live Shelbayh Abedallah 6 00
Cavrak Ken • 3 30
17:00 Poj Nicole
Milovanovic Elena
ITF M15+W15 - Monastir, Tunisia - Hard - Court 4
Live Iradukunda Guy Orly 6 4 2 A
Ouakaa Aziz • 3 6 0 40
12:30 Bahri Ferdaous
Saner Julita
17:00 Strombachs Robert
Ferguson Chase
ITF M15+W15 - Monastir, Tunisia - Hard - Court 5
Live Chaudhari Vaidehi • 6 2 3 00
Wei Sijia 3 6 3 15
12:30 Duhan Chirag
Noce Gabriele Maria
17:00 Tepmahc Nicolas
Eala Michael Francis
ITF M15+W15 - Monastir, Tunisia - Hard - Court 6
10:05 Chen Meng-Yi 6 6
Чо я-Сюань 4 4
Live Mihail Diana • 0
Hrastar Ava 2
17:00 Zribi Rayen
Gueymard Wayenburg Sascha
ITF M15+W15 - Monastir, Tunisia - Hard - Court 7
10:09 Tsarapkin Egor 3 4
Sureshkumar Manish 6 6
Live Brigida Omar 2
Sun Qian • 1
17:00 Cassani S./Cavelli C.
Hosoki Y./Wei S.
ITF M15+W15 - Monastir, Tunisia - Hard - Court 8
Live Dubinin Alexey • 7 1 15
Krajcik Andrej 6 4 30
12:30 Safarova Zdena
Tothova Emma
17:00 Back D./Jeong B.
Chaudhari V./Nugroho P.
ITF M15 - Litija, Slovenia - Clay - Court 1
10:10 Raynel Amaury 6 6
Walkin Brandon 2 1
Live Kriznik Matic 1
Патрик Рикл • 0
15:00 Planinsek Filip Jeff
Tomazin Jaka
17:00 Artnak Bor
Fajta Peter
ITF M15 - Litija, Slovenia - Clay - Court 2
10:08 Hrazdil Jan 6 7
Rogic-Hadzalic Alen 2 6
Live Jovic Viktor 1
Zukas Matias • 0
14:00 Dominko Sebastian
Biljesko Domagoj
15:30 Ivanovski Kalin
Gimenez Igor
ITF M15 - Litija, Slovenia - Clay - Court 3
10:12 Compagnucci Tommaso 6 6
Gaubas Vilius 4 4
12:00 Павел Нейедлы
Zanada Edoardo
14:00 Tadic Vladan
Nincevic Frane
15:30 Compagnucci T./Sakellaridis M.
Falabella L. A./Пас Х.-П.
ITF M15 - Pittsburgh, United States - Clay - Court 8
16:00 Bernard Alexander
Zink Tyler
17:30 Krug Jake
Byers Loren Thomas
19:00 Boulais Justin
Kiger Mac
23:30 Catanzariti A.J.
Lakoseljac Christian
ITF M15 - Pittsburgh, United States - Clay - Court 9
16:00 Bernard John
Harper Cleeve
17:30 Seelig Kyle
Chin John
19:00 Claverie Lorenzo
Poritzky Elijah
20:30 Chopra Keshav
Dickerson Ryan
ITF M15 - Pittsburgh, United States - Clay - Court 4
16:00 Bigun Meecah
Van Orderlain Drew
17:30 Vakili Kian
Brumm Jacob
19:00 Bickersteth Jacob
Maginley Jody
20:30 Lapadat Joshua
Kingsley Cannon
ITF M15 - Pittsburgh, United States - Clay - Court 11
16:00 Colby Ryan
Roberts Justin
17:30 Brown Preston
McCormick Tristan
19:00 Jachuck Ronan
Flores Jesse
20:30 Sharma Aman
Zapp Logan
ITF M15 - Aprilia, Italy - Clay - Court Nepta
10:39 Baroni N./Guerrieri A. 4 2
Egea F. E./Hidalgo G. A. 6 6
12:00 Bachmaier Philip
Binda Alexandr
15:00 Catini Niccolo
Misasi Giannicola
17:30 Carnevalle L./Carraro L.
Cina F./De Marchi A.
19:00 Biondolillo G./O'Byrne S.
Catini N./Salomone F.
ITF M15 - Aprilia, Italy - Clay - Court Pieralisi
10:41 Bellifemine A./Miceli R. 2 3
Bresciani L./La Vela G. 6 6
12:00 Biondolillo G./O'Byrne S.
Calvano G./Ragazzi A.
16:00 Binda A./De Vincentis M.
Knaff A./Wendelken H.
ITF M15 - Aprilia, Italy - Clay - Court CLS
Live Bueno Gonzalo 1 4 15
Wendelken Harry • 6 1 00
12:30 Pecci Alessandro
Франческо Вилардо
15:00 Bueno G./Guillen Meza A.
Bagnolini D./De Rossi M.
16:30 Miceli M./Vilardo F.
Baiant R./Schaer R.
ITF W60H - Rome, Italy - Clay - Center Court
Live Cherubini Diletta • 5 6 2
Paoletti Matilde 7 3 1
12:30 Rubini Stefania Rachel
Avanesyan Elina
14:00 Фиона Ферро
Di Sarra Federica
15:30 Di Giuseppe Martina
Prisacariu Andreea
20:30 Хлоэ Паке
Rosatello Camilla
ITF W60H - Rome, Italy - Clay - Court 2
09:39 Shnaider Diana 5 6 6
Ребекка Шрамкова 7 4 4
Live Wurth Tara •
Се Габриэла
13:30 Ормаэчеа Паула
Кирико Луиза
15:00 Jimenez Kasintseva Victoria
Meliss Verena
16:30 Grymalska A./Kostyuk M.
Gadecki O./Stokke M.
ITF W60H - Rome, Italy - Clay - Court 3
09:42 Serban Raluka 6 6
Cakarevic Sara 2 3
Live Stefanini Lucrezia • 6 1
Анна-Лена Фридзам 2 2
12:30 Pigato Lisa
Tikhonova Anastasia
14:00 Shinikova Isabella
Raggi Angelica
15:30 Brancaccio Nuria
Bara Irina
ITF W60 - Liepaja, Latvia - Clay - Court 1
Live Bubelyte Klaudija • 3 6 2 A
Vismane Daniela 6 3 4 40
12:30 Нара Каруми
Tomase Elza
14:00 Moratelli Angelica
Semenistaja Darja
15:30 Spaka P./Tomase E.
Bubelyte K./Paukstyte P.
ITF W60 - Liepaja, Latvia - Clay - Court 2
10:06 Babel Oceane 4 3
Burillo Escorihuela Irene 6 6
Live Аранча Рус 1
Чагла Бююкакчай • 0
13:30 Berberovic Nefisa
Malygina Elena
15:00 Лу Цзя-Цзин/Yuan Y.
Babel O./Nguyen Tan L.
ITF W60 - Liepaja, Latvia - Clay - Court 3
10:06 Nguyen Tan Lucie 4 1
Colmegna Martina 6 6
Live Partaud Marine 1
Grammatikopoulou Valentini • 2
13:30 Nahimana Sada
Khirin Nicole
ITF W60 - Liepaja, Latvia - Clay - Court 4
Live You Xiaodi • 3 5 30
Helgo Malene 6 3 40
12:30 Samavati Sofia
Erjavec Veronika
ITF W60 - Liepaja, Latvia - Clay - Court 5
10:06 Meyer Auf Der Heide Luisa 0 1
Navarro Emma 6 6
Live Strakhova Valeriya 3 15
Jakupovic Dalila • 4 30
13:00 Siskova Anna
Radisic Nika
ITF W25 - Aschaffenburg, Germany - Clay - Court 1
Live Hoedt Merel • 2 1 30
Janicijevic Selena 6 2 40
12:30 Romero Gormaz Leyre
Astakhova Darya
15:00 Kucmova Aneta
Санчес Ана София
17:30 Kraus Sinja
Samir Sandra
ITF W25 - Aschaffenburg, Germany - Clay - Center Court
Live Albie Audrey • 6 2 A
Maristany Zuleta de Reales Guiomar 2 0 40
12:30 Middendorf Julia
Sakellaridi Sapfo
15:00 Wagner Stephanie
Бартель Мона
17:30 Катарина Хобгарски
Salkova Dominika
ITF W25 - Aschaffenburg, Germany - Clay - Court 3
Live Falkner Ziva 5 30
Bartone Kamilla • 5 15
13:00 Bouzas Maneiro Jessica
Kuhl Carolina
15:00 Каррерас Аманда
Khromacheva Irina
17:30 Steur Joelle
Tubello Alice
ITF W25 - Aschaffenburg, Germany - Clay - Court 4
Live Dmitruk Kristina 6 2 A
Robbe Alice • 1 1 40
12:30 Terziyska Julia
Ruzic Antonia
15:00 Тереза Смиткова
Halbauer Elizabeth
17:30 Herrmann Sina
Seidel Ella
ITF W25 - Guimaraes, Portugal - Hard - Court 4
Live Jokic Katarina 4 30
Murta Ines • 5 40
13:00 Jorge Matilde
Ли Пей-Чи
14:30 Jorge Francisca
Loeb Jamie
16:00 Bozovic Alexandra
Santos Ana Filipa
ITF W25 - Guimaraes, Portugal - Hard - Court 3
Live Ozgen Pemra • 6
Defalco Jenna 5
13:00 Liang En-Shuo
Portillo Ramirez Maria
14:30 Arakawa Haruna
Sema Erika
16:00 Campino Mariana
Lahey Ashley
ITF W25 - Guimaraes, Portugal - Hard - Court 5
Live Kanev Kathleen • 6 2 15
Ли Я.-Сюань 2 2 30
12:30 Brogan Anna
Grey Sarah Beth
14:00 Noel Mallaurie
Cavalle-Reimers Yvonne
15:30 Glushko Lina
McPhee Kaylah
ITF W25 - Roehampton, Great Britain - Hard - Hard Ct 3
Live Maloney Eliz 1 4
Silva Eden • 6 3
12:30 Dudeney Alicia
Garland Joanna
14:00 Lukosiute A./Maloney E.
Osborne A./Silva E.
15:30 Duerst J./Sun L.
Garland J./Zhu A.
ITF W25 - Roehampton, Great Britain - Hard - Hard Ct 4
Live Pattinama Kerkhove Lesley 4 3 30
Duerst Jenny • 6 3 15
12:30 Sun Lulu
Kruger Isabella
14:00 Helmi Olga
Lao Danielle
15:30 John-Baptiste L./Stresnakova K.
Christie F./Плипуек П.
ITF W25 - Roehampton, Great Britain - Hard - Hard Ct 5
Live Нэйкта Бэйнс • 6 0 40
Belgraver Julie 4 1 00
12:30 Mikulskyte Justina
Wilson Emma
14:00 Spink Indianna
Kuzmova Viktoria
15:30 Mikulskyte J./Tjandramulia O.
Bains N./Lumsden M.
ITF W15 - Don Benito, Spain - Carpet - David Ferrer
08:44 Ryser Valentina 6 6
Giessler Elena Giovanna 1 2
09:48 Parres Azcoitia Olga 6 6
Mozgaleva Anastasia 0 3
18:30 Villanueva Morillo Laura
Sato Himari
ITF W15 - Don Benito, Spain - Carpet - Ciudad de Don Benito
08:40 Csabi Petra 6 5
Shin Jiho 7 7
10:49 Gomez Carolina 6 6
Ugrelidze Nina 1 3
18:30 Yecora Candela
Benito Marina
ITF W15 - Don Benito, Spain - Carpet - Extremadura
08:41 Janssen Chanel 6 1 3
Moreno Arias Lidia 3 6 6
Live Cohen Perovani Sofia 3 4 00
Kostic Tamara • 6 2 30
18:00 Gaggini V./Janssen C.
Kostic T./Peyre L.
19:30 Noel C./Viviani M.
Shin J./Simunyu C.
ITF W15 - Don Benito, Spain - Carpet - Olga Parres
08:39 Garri Murcia Carmen 2 2
Gram Olivia 6 6
10:12 Gilheany Roisin 4 2
Viviani Maria 6 6
18:00 Lindh Gallagher E./Ryser V.
Garri Murcia C./Vinahradava H.
19:30 Bejenaru K./Parres Azcoitia O.
Glantz L./Norin F.

Обновлено:14/02/2024 в 13:29:59




Сайт надає прямі результати Цинциннаті 2016 та більше 2000 турнірів серій ATP, WTA та Challenger.

Онлайн трансляції матчів показують рахунок по ходу матчу, а також іншу статистику LIVE. У нас є фінальні результати та сітки турнірів, які оновлюються одразу після закінчення матчів. Один клік і ви дізнаєтесь, хто з ким грає. Стеж за всіма (а не тільки великими, як ATP Цинциннаті 2016 результати, Відкритий чемпіонат Франції, Відкритий чемпіонат Австралії, Вімблдон та US Open) ATP та WTA турнірами в live!

Приємного перегляду та стежте за трансляціями по тенісу в онлайн-режимі!

По теме:



Created/Updated: 14.02.2024