special
 • #StandWithUkraine Ukraine flag |
 • ~560290+1200
   | Enemy losses on 872th day of War in Ukraine

This webpage has been robot translated, sorry for typos if any. To view the original content of the page, simply replace the translation subdomain with www in the address bar or use this link.

Новинна стрічка: джерело всього

www.shram.kiev.ua

Самі свіжі та актуальні новини з сайту shram.kiev.ua тепер доступні на одній сторінці.

Всі новини впорядковані за датою додавання на сайт. Найновіші завжди наверху.

Докладно ознайомтеся з цими новинами, адже тут ви знайдете те, що шукаєте!

 • Всё обо всём, создан чтобы находитьСъедобные грибы растущие в Украине, фото, названия (рус/lat), описания

  Съедобными грибами обычно называют грибы, которые можно употреблять в пищу без риска для здоровья, при этом, не подвергая их предварительной тепловой обработке, имеют высокую гастрономическую ценность, отличаются от несъедобных и ядовитых в первую очередь строением гименофора, формой и цветом плодового тела, и лишь в последнюю очередь запахом.

  FB | 
  Fri, 12 Jul 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьПальпація #Анатомія поверхні

  Пальпація (від лат. palpatio «обмацування») — метод медичного обстеження. Як спосіб вивчення властивостей пульсу, пальпація згадується ще в працях Гіппократа. Як метод дослідження внутрішніх органів пальпація набула поширення в Європі лише у другій половині XIX століття, після робіт Р. Лаеннека, Й. Шкоди, В. П. Образцова та інших. Пальпація заснована на дотикальному відчутті руки, що виникає при русі і тиску пальців та долоні. За допомогою пальпації визначають властивості тканин та органів: їхній стан, величину, форму, консистенцію, рухливість, топографічні співвідношення, а також болючість досліджуваного органа. Розрізняють поверхневу і глибоку пальпацію. Поверхневу пальпацію проводять однією або обома долонями, покладеними плазом на досліджувану область шкіри, суглобів, серця тощо. Судини (їх наповнення, стан стінки) обмацують кінчиками пальців в місці їх проходження. Глибоку пальпацію здійснюють спеціальними прийомами, різними при дослідженні шлунка, кишечника (ковзна пальпація, по Образцову), печінки, селезінки і нирок, прямої ки�

  FB | 
  Sat, 29 Jun 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьОнлайн Ціни на Бензин, ДП, Газ у Києві та в Україні

  У світлі постійно змінної економічної динаміки України, залишатися в курсі актуальних цін на паливо стає важливим аспектом для багатьох. Підтримка освіченості щодо вартості бензину різних марок (A-98, A-95+, A-95, A-92, A-80), а також дизельного палива (ДТ) і зрідженого газу на АЗС як у Києві, так і в регіонах країни набуває особливого значення. З початку 2016 року і до сьогоднішнього 2024 року, наша таблиця надає можливість дізнатися вартість за літр палива на провідних АЗС (АЗК) України. Ми активно збираємо та публікуємо дані від ANP (АНП), BP (БП, Бритіш Петролеум), ONIO (ОНІО), Shell (Шелл), WOG (ВОГ, вок), Авіас (Avias), БРСМ-нафта (BRSM), Золотого Гепарда, КЛО (KLO), Лукойл (LUKOIL), ОККО, ОЛАС, ТНК (TNK), Укрнафти (UKRNAFTA), УкрАвто, UPG, LOTOS, SOCAR (Сокар) та "Формули" (FORMULA). Наша інформація дозволяє завжди бути в курсі цін на бензин та газ на АЗС, забезпечуючи необхідну прозорість і впевненість у витратах на транспортування та щоденні потреби.

  FB | 
  Fri, 28 Jun 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКак установить два Вайбера на телефон

  Очень часто люди используют один мессенджер сразу для двух номеров, личного и рабочего. Это не всегда удобно: приходится использовать или дополнительный гаджет, так как официально приложение с двумя аккаунтами одновременно работать не будет. Наверняка тебе пришлось установить два вайбер, как установить на одном телефоне или компьютере и запустить вайбер дальше

  FB | 
  Tue, 25 Jun 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьШпаргалка всіх портів комп'ютера

  орт (персонального) комп'ютера є інтерфейсом, призначеним для обміну інформацією між різними пристроями, як всередині самого комп'ютера, так і зовнішніми пристроями. Ці порти дозволяють підключати різноманітні периферійні пристрої, від клавіатур і мишей до принтерів, моніторів та зовнішніх накопичувачів, розширюючи функціональність комп'ютерної системи. Для забезпечення зв'язку з периферійними пристроями до шини комп'ютера підключаються одна або декілька мікросхем контролера введення-виведення. Ці контролери відіграють ключову роль в обробці даних, що надходять від пристроїв введення (наприклад, клавіатура, миша) та виведення (наприклад, монітор, принтер), а також управлінні передачею даних між комп'ютером та зовнішніми пристроями. Важливо зауважити, що сучасні комп'ютери зазвичай мають різні типи портів, забезпечуючи широкий спектр можливостей для підключення різних пристроїв. Кожен порт має свої унікальні характеристики та застосування, що дозволяє користувачам вибирати найбільш підходящий варіант залежно в�

  FB | 
  Tue, 25 Jun 2024 08:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьПлакаты по стрелковому оружию

  В советские времена в качестве наглядных пособий делали красивые рисованые плакты по огневой подготовке. Различные полезные и детальные плакаты о оружии и вооружении.

  FB | 
  Thu, 20 Jun 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКак выигрывать в Дурака (тактика, стратегия, секреты игры)

  Победитель в игре тот, кто первый избавиться от всех карт, а последний игрок, не избавившийся от карт, остаётся в «дураках». Но выигрывать в дурака можно и этому легко научиться.

  FB | 
  Wed, 12 Jun 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьГра слів в англійській мові: Мистецтво слова

  Гра слів, відома також як каламбур або словесна гра, є одним з найцікавіших і багатошарових аспектів мови. Вона дозволяє не тільки виразити думку дотепно і виразно, але й створити новий сенс або підтекст, який може бути зрозумілий тільки при уважному розгляді. В англійській мові, багатій на багатозначні слова та фрази, гра слів стала важливою частиною як повсякденного спілкування, так і літературної творчості.

  FB | 
  Tue, 04 Jun 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьПамятка как выбрать правильные и свежие овощи

  Мы покупаем овощи практически каждый день, и почти ни одно блюдо не обходится без этих полезных продуктов. Но умеем ли мы их выбирать? Знаем ли, какой лук выбрать для салата или на что обратить внимание при покупке картофеля для пюре? А чем зеленый перец отличается от красного?

  FB | 
  Mon, 03 Jun 2024 11:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьПерелік основних свят за новим календарем, Новий Календар Іменин

  Спільно змінюється не лише час, але і традиції святкування. Щоб допомогти вам залишатися в курсі, пропонуємо переглянути перелік найпоширеніших імен та дат іменин на 2024 рік. Так ви завжди будете готові привітати ваші рідні та друзі вчасно та з увагою, долучаючи свою радість до особливих моментів у їхньому житті.

  FB | 
  Thu, 30 May 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьВыбор каналов Wi-Fi и их оптимизация в настройках роутера

  Из-за не верного канала, точнее из-за того что на канале появляются помехи, возникает проблемы в работе Интернет. Частые обрывы соединения, низкая скорость, нестабильная работа и еще множество других проблем. Вероятней всего, что на Вашем настроенном канале, начинают работать другие сети и получается что нагружается все на один канал. Мы расскажем как найти свободный канал Wi-Fi сети и поменять его в настройках роутера. Рассмотрим самые популярные маршрутизаторы: Tp-Link, D-Link, Asus, Zyxel и Tenda.

  FB | 
  Tue, 21 May 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьChatGPT вже в Україні + Список корисних AI

  Сучасний світ швидко змінюється, і штучний інтелект відіграє ключову роль у багатьох аспектах нашого повсякденного життя. У мережі Інтернет бурлить життя веб-сайтів з вбудованим штучним інтелектом, які можуть обробляти знання і пропонувати дивовижні поради з редагування. Раніше створення музики або фільмів було втомлюючим і складним процесом, але зараз веб-сайти з штучним інтелектом впораються з цим легко. Завдяки різноманітним додаткам штучного інтелекту, ваші завдання можуть бути виконані набагато швидше, а повсякденне життя стане простіше та більш творчим. На нашому сайті ви знайдете набір функцій, які допоможуть вам ефективно використовувати переваги штучного інтелекту в Інтернеті, а також список найпопулярніших та функціональних.

  FB | 
  Thu, 16 May 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЯк зробити рінгтон для iPhone без iTunes та ПК?

  Є безліч способів встановити собі рінгтон на iPhone - від завантаження готових рінгтонів до створення власних, але для всіх необхідний комп'ютер з встановленим iTunes. Наша інструкція розкаже, як створити рінгтон лише на телефоні без допомоги ПК та одразу встановити його як мелодію дзвінка на телефон. Якщо ви хочете встановити свій власний рінгтон на iPhone, це можна зробити й без iTunes, ми розкажемо, як встановити рінгтон самостійно. Для встановлення на iPhone свого власного рінгтону не обов'язково використовувати iTunes, можна звернутися за допомогою до програми GarageBand. Програма GarageBand дозволяє встановлювати мелодії дзвінка безпосередньо, без iTunes, розповсюджується повністю безкоштовно, але важить трохи менше двох гігабайт. Зазначимо, що цей спосіб створення рінгтонів на iPhone без ПК існує вже дуже давно, проте скористатися ним могли далеко не всі, тому що додаток GarageBand, за допомогою якого ми й будемо створювати рінгтон прямо на iPhone, раніше був платним для більшості користувачів.

  FB | 
  Wed, 15 May 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЯкі компанії залишились на ринку рф?

  Після закликів до бойкоту та припинення діяльності в Росії, деякі світові компанії все ж залишились на російському ринку. Ці компанії, незважаючи на міжнародний тиск та критику, продовжують свою присутність у країні, яка веде воєнні дії в Україні. Серед таких компаній можуть бути великі корпорації з різних галузей промисловості, які прийняли стратегічне рішення продовжувати бізнес у Росії, незважаючи на економічні та моральні аспекти. Продовження присутності цих компаній на російському ринку може викликати широку реакцію громадськості, а також сприяти подальшій політичній та економічній ізоляції Росії. Такі дії можуть також вплинути на репутацію цих компаній та їхню співпрацю з іншими країнами та компаніями.

  FB | 
  Fri, 10 May 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьСловарь смайликов Emoji

  Некоторые символы эмодзи имеют специфическое значение в японской культуре: например, кланяющийся бизнесмен, иоритэн, белый цветок, обозначающий «блестяще выполненное домашнее задание», или группа символов для обозначения популярной еды: рамэн, данго, онигири и суши.

  FB | 
  Thu, 09 May 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьВчимося файно хамити. 40+ нестандартних відповідей!

  Хамство (за ім'ям сина Ноя - Хама) - тип поведінки людини, який відрізняється грубим, нахабним і різким способом спілкування. Людина використовує тактику хамства в спілкуванні з метою явної демонстрації своєї переваги, вищого соціального статусу, усвідомлюючи при цьому свою повну безкарність. Хамство може бути і невербальним, прикладом чого може служити так зване "хамство на дорогах", при якому використовуються "різні прийоми невмілого водіння, що створюють нервову і аварійно небезпечну обстановку на дорогах, а також жестикулювання". На кожну силу знайдеться інша сила. Коли людина повна гніву та образи, не завжди виходить промовчати на його нецензурне мовлення. Як відповісти на хамство, не виходячи з себе і не опускаючись до рівня співрозмовника?

  FB | 
  Sun, 05 May 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКарткові ігри, Гадання, Фокуси ♠♦♣♥

  Гра в карти - це одна з цікавих форм відпочинку. У ній присутній азарт, елементи ризику, прагнення до перемоги. Без перерахованого гра в карти була б нудною і нецікавою. Карткова гра дає широкі можливості для імпровізації, творчості, тренуванню емоцій, розвиває логічне мислення, пам'ять, формує ряд якостей, обов'язкових у повсякденному житті. Прагнення до азартних ігор закладене в душі людини самою природою і абсолютно марно глибокомисливі педанти твердять, ніби азарт створений культурою або, точніше, бажанням людини без зусиль забезпечити собі можливість користуватися благами життя.

  FB | 
  Sat, 04 May 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьВійськові Коріння: Українські Прізвища Козаків та Знатних Людей в Україні

  Українські фамілії - невід'ємна частина багатошарової та барвистої історії нашої країни. З корінням у запорізьких козаках та великих історичних подіях, вони стали не лише покажчиками родоводу, але й живими свідками культурного розвитку та національного самоствердження. У великому мозаїчному полотні українського суспільства кожна фамілія є унікальною перлиною, яка відображає традиції, досягнення та витоки нашого народу. Давайте поглибимося в світ українських родин, розглянемо їхні корені та розкриємо унікальні риси, які зробили кожну з них важливим ланком в ланцюгу нашої історії та культурної спадщини.

  FB | 
  Fri, 03 May 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьPantone присвятили Україні два кольори, які символізують свободу та дію

  Інститут Pantone визначає головний колір з 2000 року, Pantone Color Institute є дослідницьким центром компанії Pantone, який займається експериментальною роботою з кольором та його впливом на різні галузі, такі як мода, поліграфія, дизайн, реклама, кіно та інше. Компанія визначає тренди та стандарти кольору у світі моди та дизайну, на цей раз бренд опублікував у своєму Instagram кольори українського прапора. Щорічно компанія обирає колір року та стандартизує кольори - вони визначили кольори українського прапора як "синь свободи" та "жовтень наснаги". Відтінки прапора отримали назви: вільний синій (freedom blue) та енергійний жовтий (energising yellow). Крім того, компанія опублікувала фото соняшників, які символізують ці кольори.

  FB | 
  Thu, 02 May 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКурсы валют и банковских металлов, цены на бензин (ежедневное обновление)

  Наш сервис Курс валют, металлов и стоимость бензина в Украине онлайн показывает, сколько стоит денежная единица той или иной страны по отношению к национальной валюте - гривне на сегодня по среднему курсу банков Украины, стоимость бензина по регионам и основным брендам. Онлайн информация мирового финансового рынка, в реальном времени, для правильного конвертирования финансов из одной валюты в другую. Отслеживать курс валют онлайн удобно всем - обычным пользователями Интернета, предпринимателям, бизнесменам.

  FB | 
  Wed, 01 May 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьСписок компаній, що відмовилися від співпраці з Росією

  Повномасштабне вторгнення Росії в Україну, яке розпочалося 24 лютого 2022 року, продовжує тривати, залишаючи значний вплив на міжнародну спільноту. Протягом цих десяти днів багато компаній з різних куточків світу взяли рішучі кроки, щоб висловити свою незгоду з діями Росії та забезпечити власну безпеку. Вони припинили співпрацю з Росією та ввели санкції на російський експорт, у тому числі продукцію та послуги.

  FB | 
  Sat, 27 Apr 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЯдовитые грибы, фото, описания

  Ядовитые грибы — грибы, содержащие ядовитые вещества — токсины. По характеру отравление ядовитыми грибами делят на три группы: вызывающие пищевые отравления, вызывающие нарушение деятельности нервной системы (галлюциногенные) и смертельно ядовитые. Из известных в Европе около 5000 видов грибов ядовиты около 150. Из них только несколько смертельно ядовиты.

  FB | 
  Fri, 26 Apr 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьФункції Google Translate, які ви, швидше за все, не використовуєте

  Google Translate – це найбільша система для роботи з мовами. За статусом на червень 2020 року у ній повністю реалізовано 108 мов світу. Google Translate надає можливість перекладати текст між різними мовами швидко та ефективно. Щодня Google Translate перекладає понад 100 млрд. слів. Але багато людей використовують тільки основну його функцію і навіть не знають, що, окрім стандартного перекладу, він має цілу низку досить зручних інструментів, таких як переклад сторінок сайтів, переклад документів, та інші. У цій статті ми розповімо про них. І спробуємо дізнатися, чи допомагає Google Translate взагалі вивчати англійську мову та інші мови ефективно.

  FB | 
  Tue, 16 Apr 2024 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьНалаштування маршрутизатора TP-Link у режимі моста (WDS) для з'єднання двох маршрутизаторів через Wi-Fi

  Детальна інструкція по налаштуванню функції WDS, режиму моста на роутерах Tp-Link. З'єднуємо два маршрутизатора по бездротовій мережі Wi-Fi Націлений процес з'єднання маршрутизаторів TP-Link через Wi-Fi може виявитися дещо складним для новачків, але з нашою інструкцією ви зможете легко виконати цю задачу. Підключення маршрутизаторів в режимі моста дозволяє розширити покриття вашої бездротової мережі, що особливо корисно в великих будівлях або на великих відкритих територіях.

  FB | 
  Mon, 15 Apr 2024 08:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьШваблик, тремпель, тормозок: корисний тест наскільки ви знаєте українські діалектизми

  Українська мова багата та розмаїта, особливо колоритними є регіональні діалекти, наприклад, чи знаєте ви, що таке баняк, бахур, куфер, крумплі? Ці слова представляють лише невеликий відрізок різноманіття українських діалектизмів, які збагачують нашу мову та відображають національний колорит кожного регіону. Ми для вас підготували веселий пізнавальний тест, щоб допомогти вам краще розібратися в українських діалектизмах. Цей тест не лише розважить вас, але й допоможе поглибити ваші знання про різноманітність української мови та зрозуміти культурні відмінності між різними регіонами. Перевірте, наскільки ви зрозумієте наші українські діалектизми, і насолоджуйтеся цікавими відкриттями разом з нами! Приготуйтеся до захоплюючого подорожі в світ української мови та культури!

  FB | 
  Wed, 03 Apr 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЯк вірно підібрати мінеральну воду?

  інеральні води Мінеральні води, Питні мінеральні води (лікувально-питні мінводи) - природні, як правило, підземні води (відомі також талі, води поверхневих водойм), які характеризуються наявністю певних мінеральних солей, газів, органічних речовин та інших хімічних сполук, та володіють специфічними хіміко-фізичними та іншими властивостями - температура, вміст біологічно активних компонентів (CO 2, H 2 S, As і інші), природна радіоактивність. Україна славиться своєю розмаїтістю мінеральних вод, з більш ніж 1000 джерелами і 207 реєстрованими місцезнаходженнями мінеральних вод, на полицях магазинів представлено 123 види мінералок. Особливості мінеральних вод можуть сильно відрізнятися в залежності від їхнього хімічного складу. Виділяють чотири основні групи: гідрокарбонатні, хлоридні, сульфатні і сумішеві. Гідрокарбонатні води мають смак соди, хлоридні - солоні, а сульфатні мають гіркий смак і виражений запах. Смак сумішевої води залежить від переважаючих мінералів.

  FB | 
  Tue, 02 Apr 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьFallout 4. Полное прохождение игры, Зачистка локаций, Побочные задания

  Полное руководство по квестам в игре, охватывающее различные зоны от Северо-Запада до Северо-Востока, включая Даймонд-сити и Добрососедство. Исследуйте задания, такие как Поздороваться с собакой, Встретиться с Несс, Тур по Убежищу 81, и Срочная доставка. Откройте для себя квесты напарников и сокровища, предлагаемые в разнообразных уголках постапокалиптического мира.

  FB | 
  Tue, 26 Mar 2024 10:30:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьFallout 4. Прохождение игры

  Полное руководство по квестам Fallout 4, включая сюжетные линии, побочные задания и уникальные миссии по всему Содружеству. От пролога до сюжетной развилки, прохождение включает в себя встречу с ключевыми персонажами, исследование убежищ и борьбу с врагами в таких районах, как Даймонд-Сити, Добрососедство и Светящееся море. Получите максимум от вашего приключения в постапокалиптическом мире Fallout 4, следуя нашим подробным указаниям.

  FB | 
  Tue, 26 Mar 2024 10:15:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьFallout 4. Партнеры

  С собой можно водить одного персонажа напарника на выбор. Все они озвучивают увиденные локации, оценивают наши действия. У некоторых есть личные квесты, и возможность завязать с ними романтические отношения. У каждого спутника свои предпочтения к нашим действиям, от чего повышаются или ухудшаются отношения. Если отношения станут максимально хорошими, то получим от персонажа уникальный перк. После этого присутствие напарника не нужно, перк будет действовать всегда.

  FB | 
  Tue, 26 Mar 2024 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьFallout 4. Прохождение по фракциям

  Комплексное руководство по прохождению Fallout 4, включающее в себя детальные инструкции по сюжетным и побочным заданиям всех ключевых фракций: Минитмены, Братство Стали, Подземка и Институт. Откройте для себя секреты успешного выполнения миссий, такие как Зов свободы, Огневая поддержка, Дорога к свободе, и многие другие, чтобы полностью исследовать постапокалиптический мир Fallout 4.

  FB | 
  Tue, 26 Mar 2024 09:45:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьFallout 4. Карты

  Карта заданий, Карта секретов (пупсов, журналов, брони, оружия), где найти Силовую Броню и другой лут в начале игрыи прохождение всех квестов

  FB | 
  Tue, 26 Mar 2024 09:30:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьМестоположение всех пупсов Fallout 4

  Пупсы «Волт-Бой» (статуэтки Vault-Tec) являются коллекционными предметами игры Fallout 4 как и других. Они отображают Волт-боя в разных позах и нарядах и придают тебе сил. Каждая статуэтка увеличивает один из параметров S.P.E.C.I.A.L. или улучшает соответствующий перк. Сбор 10 фигурок разблокирует достижение «Это не куклы», а сбор 20 даст трофей «Это пластиковые фигурки». Данный гайд расскажет, где найти каждую статуэтку, с фотографиями пупсов на карте.

  FB | 
  Tue, 26 Mar 2024 09:15:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьСправочник гомеопатических препаратов HEEL и лечение заболеваний

  Лидером среди производителей комплексных гомеопатических препаратов является фирма «Biologische Heilmittel Heel GmbH» (Германия). Созданное основателем фирмы немецким ученым Х. К. Реккевегом гомотоксилогическое направление в гомеопатии послужило фундаментальной основой для формирования новой концепции лечения комплексными гомеопатическими препаратами фирмы «Хеель» — антигомотоксической терапии.

  FB | 
  Tue, 26 Mar 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьСпоживання потемнілого авокадо: поради та рекомендації

  Авокадо – один із найпопулярніших і корисних фруктів, широко використовуваних у кулінарії по всьому світу. Багатий ненасиченими жирами, вітамінами та мінералами, авокадо стало невід'ємною частиною здорового харчування. Однак, стикаючись з потемнінням м'якоті авокадо, багато хто задається питанням про його безпеку та придатність до споживання. У цій статті ми обговоримо основні аспекти, пов'язані з потемнінням авокадо, та запропонуємо рекомендації щодо його зберігання та споживання.

  FB | 
  Thu, 21 Mar 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЯк відтворювати музику у форматі FLAC на iPhone та iPad

  Найпопулярнішими безвтратними форматами є FLAC і ALAC. Вони відрізняються рівно однією річчю: ALAC — це формат, створений спеціально для пристроїв Apple. FLAC, або Free Lossless Audio Codec, розроблений як відкритий і безкоштовний алгоритм стиснення аудіо, який забезпечує високу якість звуку без втрат. ALAC, або Apple Lossless Audio Codec, є частиною екосистеми Apple і інтегрований з їх продуктами, забезпечуючи зручність і оптимізацію для користувачів цієї платформи. Якщо для пристроїв на Android прослуховування безвтратного аудіо є абсолютно простим завданням, потрібно тільки завантажити файли на гаджет, то власникам гаджетів з iOS доведеться помучитися трохи більше. Ось кілька способів, як прослуховувати безвтратні файли на iPhone та iPad.

  FB | 
  Mon, 18 Mar 2024 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьВплив кольору на сприйняття та ефективність лікарських засобів

  Таблетки виробляються в різноманітних кольорах, які відіграють ключову роль не лише у візуальному сприйнятті медикаментів, але й у їх ефективності та безпеці. Кольори використовуються для кращої ідентифікації препаратів, що сприяє безпеці лікування. Колір лікарського засобу може впливати на психологічний стан пацієнта, його готовність дотримуватися приписаного лікування, а також на культурні та сенсорні сприйняття. Це особливо важливо у контексті глобалізації та культурної специфіки споживання медикаментів. Розглянемо детальніше, як різні аспекти кольору впливають на лікарські засоби. Включення кольору у формування лікарських засобів може значно підвищити їхню ефективність та безпеку, а також забезпечити краще сприйняття пацієнтами.

  FB | 
  Mon, 18 Mar 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЯк позбутися від синяка за три дні

  Синець, Гемато́ма — медичний термін, який означає обмежене скупчення крові при закритих і відкритих ушкодженнях органів та тканин із розривом (пораненням) кровоносних судин, що призводить до утворення порожнин, яка містить рідку або згорнуту кров. Часто є симптомом багатьох хвороб. Кровоносні судини в шкірі та підшкірній клітковині тонкі та легко пошкоджуються при ударі, сильному тиску або з іншої причини. Витекла кров просочує навколишні тканини та утворюється гематома, або простіше синець. Він поступово змінюватиме відтінок, квітне, і зникне самостійно через тиждень або трохи більше. Але, якщо діяти оперативно, можна позбутися травми за три дні.

  FB | 
  Fri, 15 Mar 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьДорогие монеты Украины, список дорогих монет Украины

  Только у нас самый полный список из самых дорогих монет Украины, а также, сколько они могу стоить сегодня! У каждой из монет есть дополнительные детальные описания!

  FB | 
  Fri, 15 Mar 2024 08:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьАнатомия человека в картинках онлайн 💀

  Анатомия открывает перед нами тайны строения человеческого организма как снаружи, так и внутри. Анатомия lает понять, на сколько пропорционально человеческое тело, отдельные его части, органы, их макро и микроскопическое строение.

  FB | 
  Thu, 14 Mar 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находить«Батьківське Щастя» Нацбанк випустив пам’ятну монету з немовлям

  У день весняного пробудження, першого березня, Національний банк України анонсував випуск унікальної пам'ятної монети під назвою "Батьківське щастя". Ця неповторна монета, що має номінал у п'ять гривень, створена аби вшанувати незрівнянні моменти батьківства, згуртованість сімейних зв'язків та безмежну любов, яку виношує кожна сім'я в своєму серці. Дизайн аверса монети представляє собою зворушливу сцену - руки батьків обережно підтримують маленькі ніжки дитини, символізуючи оберігання, довіру та непохитну любов, що об'єднує членів родини у міцному обіймі.

  FB | 
  Wed, 13 Mar 2024 11:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьТеория прицеливания в бильярде

  В системе прицеливания самое главное - выбор линии удара и места попадания битка. Точность удара зависит от умения хорошо видеть линию удара. Для отработки этого навыка существует много упражнений, но основным остается упражнение у зеркала. Другим необходимым упражнением является забивание битка в лузу с разных точек на столе.

  FB | 
  Wed, 13 Mar 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьВнутренние органы человека (спланхнология) - строение, функции, картинки

  Анатомия человека – очень сложный предмет, именно с познания строения организма человека начинают свой путь врачи, медсестры и другие медицинские работники. Внутренние органы человека (viscera), называются органы, располо­женные преимущественно в полостях лица, шеи, груди, живота и таза, обес­печивающие обменные процессы с внешней средой и выполняющие рас­тительные функции: питание, дыха­ние, выделение и размножение.

  FB | 
  Tue, 12 Mar 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находить+38 (077) Новий Код Мережі Київстар

  НКЕК видала «Київстару» дозвіл на користування кодом мережі +380 77 строком на 5 років. Компанія зможе використовувати цей код для надання електронних комунікаційних послуг по всій території України. Київстар» зможе розширити свою абонентську базу на 10 мільйонів негеографічних номерів. Негеографічні номери – це номери, які не прив’язані до певного місця розташування. Їх можна використовувати для послуг мобільного зв’язку в будь-якій точці України.

  FB | 
  Sun, 10 Mar 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЮвелирные, ювелирно-поделочные и поделочные камни

  Ювелирные, ювелирно-поделочные и поделочные камни, используемые для производства украшений и художественных изделий прикладного значения. Самоцветы и драгоценные камни Украины.

  FB | 
  Sun, 10 Mar 2024 08:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЧто означают цифры на бинокле?

  Выбор бинокля в зависимости от назначения, что означают цифры на нем, чем отличаются бинокли с зумом от биноклей без оного?

  FB | 
  Fri, 08 Mar 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находить«iPhone отключен. Повторите через...»? Способы решения!

  Итак, что здесь происходит и почему iPhone отключен? Как разблокировать, чтобы снова можно было пользоваться? Давайте разберемся с этой проблемой, чтобы избежать ее в будущем, и в дальнейшем мы покажем вам, как обойти отключенное сообщение.

  FB | 
  Thu, 07 Mar 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКак пользоваться кварцевой лампой в домашних условиях?

  В связи с широким распространением кварцевых ламп в квартирах появилось и множество противников подобной процедуры. Кто-то говорит, что помещение чистится заодно и от полезных микроорганизмов, а кто-то утверждает, что такое облучение вообще вредно для здоровья человека.

  FB | 
  Wed, 06 Mar 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКарти Google (Google Maps) Пошук, Маршрути, Спутнік

  Карти Google (Google Maps, колишній Google Local) - це безкоштовна картографічна служба компанії Google, яка доступна більш ніж на двадцяти мовах. Вона надає широкий спектр можливостей, включаючи онлайн карту України, інформацію про метро Києва, детальну карту міста з можливістю пошуку за адресою та деталізацією до будинку, а також карту Київської області. Крім того, ви зможете знайти на карті пам'ятки Києва та відомості про різноманітні організації. Карти Google також пропонують точні супутникові знімки, актуальні дані про затори на дорогах і можливість вибору оптимального маршруту як на автомобілі, так і на громадському транспорті, включаючи таксі та маршрутки.

  FB | 
  Tue, 05 Mar 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьОдинаковые цифры на часах и их значение

  «О, опять на часах одинаковые цифры... Нужно загадать желание!», ежедневно обращаю на совпадение двух одинаковых чисел, узнав который час. Если это – закономерность, то что это означает?

  FB | 
  Thu, 29 Feb 2024 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКак быстро заболеть?

  Время от времени отдых становиться просто необходим, а начальству и окружающим этого не понять. Суета будней затягивает и не дает человеку свободно вздохнуть полной грудью, проблем и дел всегда полно. Время от времени у каждого в голове мелькает мысль, что не так-то уж и плохо сидеть дома у телевизора, закутав тело в одеяло и попивая чай с медом. А до этого маленького рая на земле всего один шаг – простуда! Каждый из нас болел не раз, но далеко не каждый знает, как заболеть. На самом деле особых сложностей и хитростей здесь нет – все просто как божий день. При желании заболеть можно моментально.

  FB | 
  Thu, 29 Feb 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьДомашний ананас цветение. Плоды ананаса

  При правильном уходе и благоприятных условиях содержания домашний ананас начинает плодоносить на третьем году жизни. К этому времени растение уже представляет собой мощный куст с дугообразными листьями длиной 70-80 см.

  FB | 
  Mon, 29 Apr 2024 08:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьОнлайн результати хокейних матчів в Україні

  Багато шанувальників хокею не мають доступу до платних спортивних каналів, але, як і всі, бажають бути в курсі останніх подій у світі хокею онлайн. Незалежно від того, чи вони вболівають за улюблену команду у НХЛ, чи цікавляться міжнародними змаганнями, такими як Кубок Світу з Хокею або Олімпійські ігри, наш сайт надає зручну можливість слідкувати за хокейними матчами у реальному часі. Розділ "Хокей сьогодні" - це максимально зручний та швидкий спосіб отримання інформації про проводящіся в даний момент матчі, про їх поточний рахунок, рішення арбітрів (штрафи, вилучення гравців, голи та інше), а також про турнірне положення команд у різних лігах та змаганнях з хокею. Інформація охоплює всі події, що відбуваються сьогодні, трансляції у режимі онлайн ведуться з різних куточків світу та базуються лише на достовірних джерелах. У заголовку вказано час початку матчів та їх поточний статус.

  FB | 
  Wed, 28 Feb 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьПочему стоит больше ходить, если хотите жить долго

  Отсутствие активности является четвертым по опасности убийцей взрослых во всем мире; ходьба, в идеале каждый день, может сильно снизить этот риск. Ходьба 20-25 минут в день прибавляет от трех до семи лет к вашей жизни. Курильщики также может увеличить продолжительность жизни почти на четыре года с помощью регулярных прогулок.

  FB | 
  Fri, 23 Feb 2024 12:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЯк підвищити емоційне здоров'я

  Емоційно здорові люди впевнені в собі і в тому, хто вони є. Вони мають гарне почуття власної гідності і віру в себе. Вони цінують свою власну думку про себе набагато більше, ніж думку когось іншого. Вони можуть добре справлятися зі своїм стресом або мають сильне прагнення до того, в що вони вірять. Зазвичай вони оточені іншими людьми, які розглядають їх як ресурс підтримки. Про цих людей можна сказати, що вони дійсно емоційно здорові. Крім того, вони краще підготовлені до будь-яких змін і неполадок у своєму житті і легше готові їх прийняти. Це зовсім не означає, що у емоційно здорових людей не буває проблем і невдач. Як і всі інші, люди з гарним емоційним здоров'ям час від часу зазнають невдач. Різниця полягає в тому, як вони справляються з цими невдачами. Вони краще вірять в себе, і це дозволяє їм краще і швидше відновлюватися. Практика пізнання себе і розвиток власних ресурсів може допомогти Вам і вашому емоційному здоров'ю.

  FB | 
  Tue, 20 Feb 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьСекреты покупки красивого и свежего букета - советы от флористов

  В нашей статье мы раскроем секреты выбора качественных букетов из свежих цветов. Такое чудо будет долго радовать прекрасным видом и чудесным ароматом.

  FB | 
  Mon, 19 Feb 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЧто нельзя носить: вещи, которые разрушают энергетику

  Гардероб каждого человека состоит из множества вещей. Порой он разрастается до таких размеров, что невозможным становится не только отыскать нужную вещь, но и понять, что из этих вещей стоит оставить, а от чего избавиться. Чтобы не навлекать на себя негатив, исключите из своего гардероба вещи с отрицательной энергетикой.

  FB | 
  Sun, 18 Feb 2024 12:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЯк створити колаж на iPhone за допомогою швидких команд або додатку Tailor?

  Виявляється, Apple не лише дозволяє об'єднувати кілька фотографій в колаж за допомогою вбудованих інструментів та зберігати їх у галереї, але і пропонує додаток Tailor, який робить процес ще простішим та ефективнішим. У цій статті ми розповімо, як створити колаж на iPhone без використання сторонніх програм, а також покажемо, як отримати швидкий доступ до цієї функції прямо з екрана блокування. Іноді, коли потрібно швидко з кількох фото зробити колаж на iPhone, більшість одразу заходять в App Store і починають шукати потрібний додаток. Проте, більшість запропонованих варіантів містять рекламу або пропонують оформити платну підписку. Вже згадали це задоволення? Але якщо ми скажемо вам, що для такої простої дії вам не потрібно завантажувати сторонні програми, для цього ви можете скористатися додатком "Команди" або звернутися до допомоги Tailor, який здатний автоматично об'єднувати знімки екрану в один, зберігаючи якість та зручно використовувати отриманий результат.

  FB | 
  Wed, 14 Feb 2024 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьОнлайн результати футбольних матчів вчора/сьогодні/завтра

  Багато вболівальників не користуються платними спортивними каналами, але, як і всі, хочуть отримувати актуальну інформацію про футбол онлайн. Безкоштовне спортивне телебачення не надає якісний спортивний сервіс, оскільки список трансляцій про спорт на них обмежений, і навіть спостерігається виразний перевес у бік різних серіалів, мультфільмів та детективів. Наш сучасний та актуальний розділ допоможе вирішити цю проблему. Розділ "Футбол сьогодні" - це максимально зручний та швидкий спосіб отримання інформації про проводящіся в даний момент поєдинки, про їх поточний рахунок, рішення судді (жовті та червоні картки, фоли, призначені штрафні та пенальті та ін.), турнірне положення команд у різних першостях, змаганнях та чемпіонатах з футболу. Інформація охоплює всі події, що відбуваються сьогодні, трансляції у режимі онлайн ведуться з різних точок планети та базуються лише на перевірених даних. У заголовку вказано час їх початку та їх статус.

  FB | 
  Wed, 14 Feb 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьОнлайн результати тенісних матчів вчора/сьогодні/завтра

  Багато вболівальників не користуються платними спортивними каналами, але, як і всі, хочуть отримувати актуальну інформацію про теніс онлайн. Безкоштовне спортивне телебачення не надає якісний спортивний сервіс, оскільки список трансляцій про спорт на них обмежений, і навіть спостерігається виразний перевес у бік різних серіалів, мультфільмів та детективів. Наш сучасний та актуальний розділ допоможе вирішити цю проблему. Розділ "Теніс сьогодні" - це максимально зручний та швидкий спосіб отримання інформації про проводящіся в даний момент поєдинки, про їх поточний рахунок, рішення судді, турнірне положення в різних першостях, змаганнях. Інформація охоплює всі події, що відбуваються сьогодні, трансляції у режимі онлайн ведуться з різних точок планети та базуються лише на перевірених даних. У заголовку вказано час їх початку та їх статус.

  FB | 
  Wed, 14 Feb 2024 08:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьАроматерапія та її вплив на когнітивні функції мозку

  Ароматерапі́я — це стародавнє, вдосконалене віками мистецтво використання ефірних олій, фітонцидів рослин та інших ароматних речовин для укріплення фізичного та психічного здоров'я та для косметичного догляду за тілом. Використання ароматичних речовин відоме ще з часів стародавніх культур. Востанні роки ароматерапія набуває все більшої уваги в наукових дослідженнях, особливо в контексті вивчення її впливу на когнітивні функції мозку. Цей інтерес обумовлений зростаючою потребою в пошуку безпечних та ефективних методів покращення ментального здоров'я. Ароматерапія, як виявляється, може пропонувати значні переваги у цьому напрямку, використовуючи природну силу ароматичних олій для стимуляції мозкової діяльності та підтримки психоемоційного благополуччя. Сучасні наукові дослідження все частіше підтверджують, що ароматичні олії можуть значно впливати на покращення пам'яті, уваги, здатності до навчання та прийняття рішень, пропонуючи нові перспективи для лікування та профілактики розладів когн

  FB | 
  Fri, 09 Feb 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЯк чистити золото, срібло, камені та інші прикраси

  Ювелірні вироби завжди були символом розкоші та елегантності, адже вони прикрашають нас у різні моменти життя, будь то особливі події, святкування або просто повсякденний гарний настрій. Наші коштовності створені, щоб надавати нам впевненості та виражати наш стиль та індивідуальність. Однак, як будь-які інші предмети, ювелірні вироби піддаються впливу часу та навколишнього середовища. Постійний контакт з повітрям, вологою, косметичними засобами та іншими факторами може призвести до поступової втрати блиску та ефекту "новизни". Щоб ваші улюблені прикраси завжди залишалися як нові, важливо знати, як правильно доглядати за ними.

  FB | 
  Fri, 26 Jan 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЩотижневі продуктові сільськогосподарські ярмарки в Києві

  Щотижневі продуктові сільськогосподарські ярмарки в Києві: постійно оновлюване щотижневе розклад проведення продовольчих ярмарків у всіх районах столиці. На цьому тижні в Києві знову відбудуться ярмарки, де споживачам запропонують різноманітні продукти харчування з різних регіонів України. На ярмарках ви зможете придбати картоплю, овочі, фрукти, гарбузові культури, м'ясо та м'ясопродукти (свіже м'ясо, копчене м'ясо, різні копченості, ковбаси), молоко та молочні продукти (кефір, сметана, сир, йогурт, ряжанка), рибу (свіжу рибу, свіжезаморожену рибу, копчену рибу), борошняні та круп'яні вироби, масло, мед, яйця, консервовані продукти, соняшникове та вершкове масло, а також інші продовольчі товари. На ярмарки також приїжджають виробники непродовольчих товарів - тут можна придбати текстильні вироби, дитячий одяг, одяг для чоловіків і жінок, сумки та ремені, галантерейні вироби та канцелярські товари (приладдя для школи, в офіс і для дому).

  FB | 
  Mon, 22 Jan 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьРозтяжка та Триггерні Точки: Вправи для Покращення Гнучкості та Загального Здоров'я

  Розтяжка та триггерні точки - це ключові елементи будь-якого комплексу фізичних вправ, які сприяють поліпшенню гнучкості, рухливості суглобів і загального стану м'язів тіла. На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію та детальні інструкції про те, як ефективно використовувати розтяжку та роботу з триггерними точками для покращення вашого фізичного самопочуття. Триггерні точки - це невеликі області в м'язах, які можуть стати джерелом болю та дискомфорту. Вони можуть виникнути внаслідок перенапруження, травми або неправильного положення тіла. Розтягуючи м'язи та працюючи над триггерними точками, ви можете розслабити м'язи, позбутися болю і покращити кровообіг у цих областях. Наш сайт пропонує різноманітні вправи та техніки розтяжки, спрямовані на розслаблення м'язів та зняття блоків. Ми розглядаємо різні групи м'язів, такі як спина, шия, ноги і руки, і надаємо докладні інструкції, як правильно виконувати вправи для кожної з них.

  FB | 
  Fri, 12 Jan 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьВ Україні запрацювали 50 нових камер автофіксації: де вони розташовані

  Національна поліція України активно впроваджує ряд заходів для розширення та удосконалення системи камер автоматичної фотофіксації порушень правил дорожнього руху. За період з 2024 року вона вже збільшилася на 50%, що свідчить про серйозний захід у напрямку забезпечення безпеки на дорогах країни. Ці камери розміщені в Києві та 13 областях України, охоплюючи як траси, так і населені пункти, забезпечуючи високу ефективність фіксації порушень. Зазначено, що серед них 31 є абсолютно новими, а ще 19 пройшли процес відновлення та модернізації, щоб забезпечити тривалу та надійну роботу. Продовжуючи впровадження цієї системи, патрульна поліція регулярно надає інформацію щодо місцезнаходження камер, акцентуючи увагу на важливості дотримання водіями правил руху та безпеки на дорозі. Необхідно враховувати, що за порушення швидкісного режиму передбачені штрафи, де максимальна санкція складає 340 гривень за перевищення на 20 км/год і вище, або навіть 1700 гривень за перевищення на 50 км/год і більше.

  FB | 
  Tue, 09 Jan 2024 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьВідкриті бази даних, реєстри та корисні посилання

  Відкриті бази даних, реєстри та корисні посилання для України та міста Києва. Тут ви знайдете доступ до різноманітних ресурсів, що охоплюють різні аспекти життя та інформації, включаючи освіту, судові рішення, фондовий ринок, реєстри підприємців, та багато іншого. Зазначені райони Києва, такі як Печерський, Шевченківський, Голосіївський та інші, також мають свої власні ресурси, які можуть бути корисні для мешканців та відвідувачів.

  FB | 
  Thu, 04 Jan 2024 08:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЗарин ☣ как защититься от химической атаки?

  О возможном использовании химического оружия россией против украинцев сообщал Центр противодействия информации. Рашисты потенциально могут использовать зарин, т.к. российским фашистам выдавали антидоты против этого химического вещества. Детально о зарине, его действии и первой помощи при применении зарина в городских условиях.

  FB | 
  Wed, 27 Apr 2022 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКак очистить оперативную память и кеш на всех моделях iPhone

  В отличии от Android, где ручная очистка кэша считается нормальным явлением, iOS справляется с этой задачей автоматически. Система определяет наличие свободного места, а при его недостатке избавляется от тех элементов, которые могут быть загружены повторно. В первую очередь происходит удаление временных файлов и кэша, затем проводится очистка устройства от потоковой музыки, видео и элементов приложений. Только после выполнения всех доступных автоматике операций ОС выдаст сообщение о нехватке памяти.

  FB | 
  Tue, 26 Apr 2022 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находить🆘 Телеграм каналы для беженцев из Украины

  В странах союзниках Украины готовы помогать беженцам из Украины. Уже помогают беженцам в борьбе против российских фашистов: США, Англия, Австрия, Бельгия, Венгрия, Германия, Молдова, Румыния, Словакия, Кипр, Испания, Барселона, Бразилия, Франция, Париж, Чехия, Италия, Швейцария, Швеция, Дания, Польша, Словения, Португалия, Латвия и другие сраны.

  FB | 
  Thu, 21 Apr 2022 11:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьВирусную марку скоро будут продавать в новом онлайн магазине Укрпошты

  12 апреля Укрпочта показала Миру новую почтовую марку "Русский военный корабль, иди на @#$!". Марка мгновенно стала вирусной и на 20 апреля, было продано 700 тысяч шт. 20 апреля продажу закрыли, но можно будет купить в интернет-магазине Укрпочты еще 100 тысяч марок, об этом в Facebook сообщил генеральный директор Укрпочты Игорь Смелянский.

  FB | 
  Thu, 21 Apr 2022 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьГде заправить авто: официальные данные АЗС

  Из-за нападения России, Украина почти утратила возможность импортировать горючее, что есть 80% внутреннего потребления. Сети АЗС реализовали возможность просмотра на своих сайтах данных о наличии того или иного горючего на каждой из работающих заправочных станций.

  FB | 
  Thu, 21 Apr 2022 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьThe Ants: Underground Kingdom (full guide with secrets)

  Вы — величайший правитель муравьев, который построит муравейник, возглавит королеву, вырастит колонию и защитится от врагов. Для славы и процветания вашей муравьиной империи вам предстоит проявить изобретательность в собственных стратегиях. Чтобы выжить и размножаться, в природе часто происходят войны между животными. В The Ants: Underground Kingdom вы являетесь непревзойденным правителем муравьев, который строит муравейник, возглавляет королеву, расширяет колонию и защищается от врагов. Во имя славы и процветания вашей муравьиной империи вы должны проявить находчивость в собственных стратегиях.

  FB | 
  Wed, 13 Apr 2022 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКарта стран Мира и позиция их правительства по войне россии и Украины

  The Economist обнародовал карту стран Мира и позицию их правительства по войне в Украине.

  FB | 
  Wed, 13 Apr 2022 09:30:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьНовые правила трудовых отношений в период войны: Закон вступил в силу

  24 марта, вступил в силу Закон №2136-IX «Об организации трудовых отношений в условиях военного положения», которым адаптированы трудовые отношения под реалии войны.

  FB | 
  Wed, 13 Apr 2022 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьВторжение россии на Украину (2022/02/04 05:00 - ...)

  Вторжение россии в Украину (российская агрессия против Украины, российско-украинская война, специальная военная операция на территориях Украины, ДНР и ЛНР) началось 24 февраля 2022 года, примерно в 5 часов утра по киевскому времени. Событиям предшествовали концентрация российских войск у российско-украинской границы, после аннексии Россией у Украины Крыма, Донецкой и Луганской областей. ✅ Экстренные телефоны 🚨 Если слышите сирену 📍 Укрытия в Киеве 🏠 Если укрываетесь дома 💣 Если обстрел застал на улице ❌ Чего нельзя делать 👁 Официальные источники 📞 Если увидели врага, вражескую технику.

  FB | 
  Sun, 27 Mar 2022 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКак и где должны храниться разные продукты, полезная инфографика

  Как хранить продукты, чтобы они дольше оставались свежими и не портились? Правда ли то, что бананы нельзя держать в холодильнике? Ответы на эти и многие вопросы вы прочитаете в нашей рекомендации по правильному хранению пищи, не забудьте про полезную инфографику.

  FB | 
  Fri, 11 Feb 2022 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьСтатистика авто-штрафов за январь 2022

  Команда сервиса Штрафы UA собрала для вас интересную статистику за январь 2022 года.

  FB | 
  Thu, 10 Feb 2022 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКовидную Тысячу можно будет потратить на Коммунальные Услуги

  Полученные ковидные выплаты можно будет потратить на оплату коммунальных услуг. Об этом заявил премьер-министр Украины Денис Шмыгаль на селекторном совещании, передает пресс-центр Офиса президента Украины.

  FB | 
  Wed, 09 Feb 2022 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьПерспективы развития Киевского Метро до 2025 и 2070 года

  До 2025 года в Киеве к существующим 49 станциям метро построят ещё 23, предусмотрено строительство четвертой Подольско-Выгуровской линии метрополитена (на Троещину) и перспективной пятой Левобережная, которая соединит Троещину с Осокорками. Железная дорога будет включена в единую систему метрополитен-скоростной трамвай, с новыми пересадочными узлами, а общая протяженность линий метрополитена увеличится в 1,5 раза.

  FB | 
  Tue, 08 Feb 2022 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьСмена места регистрации теперь онлайн! В приложении ДІЯ появилась новая услуга

  Все мы наконец-то сможем забыть о штампах в паспорте об изменении места регистрации, бумажке к ID-карте и очереди за этой услугой! Больше не нужно будет посещать ЦНАПы, а мужчинам — не нужно дополнительно ходить в военкоматы, чтобы сменить место регистрации.

  FB | 
  Tue, 08 Feb 2022 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКак спрятать фото на iPhone?

  С большой вероятностью на вашем iPhone или iPad найдется несколько фотографий, которые вы хотели бы сохранить в тайне, ведь даже ваш ребенок может взять для игр телефон, или телефон украдут наличие в телефоне нежелательных фотографий может стать скандалом и обернуться большими проблемами - предлагаем Вам способ гарантированно спрятать фото и убедиться в полной защите!

  FB | 
  Wed, 02 Feb 2022 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьДобавить динамический контент с другого сайта к себе

  Вам понравилась динамическая информация на другом сайте? Простой способ как добавить к себе на сайт данные с другого источника (погода, курсы биткоина, валют, виджеты и т.д.). Вам не потребуются глубокие знания программирования php для быстрой настройки - достаточно подставить свои данные и на вашем сайте появится новый контент с стороннего сайта.

  FB | 
  Wed, 02 Feb 2022 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКак разобраться в сортах и маркировке кофе?

  Первое и основное, как дважды два: арабика и робуста – это не сорта! Это разные ВИДЫ деревьев, коих насчитывается довольно много, но в пищу употребляется всего несколько. Арабика и робуста – самые распространенные. Сорта кофе – это разные гибриды одного из видов, полученные естественным или искусственным путем.

  FB | 
  Tue, 01 Feb 2022 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьHarry Potter and the King's Requiem (2022) - Movie Trailer Concept

  Что ты думаешь? Хотите увидеть еще одно приключение в Хогвартсе с Гарри, Роном и Гермионой? Должна ли это быть адаптация «Проклятого ребенка» или оригинальная история? Довольны ли вы франшизой «Фантастические твари»? Это для тех из вас, кто считает «Проклятое дитя» (книга и бродвейская постановка) мусором, но все же хочет посмотреть еще один фильм о Гарри Поттере.

  FB | 
  Tue, 01 Feb 2022 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находить"Фантомные" патрули уже на дорогах Украины - будьте внимательны, соблюдайте ПДД!

  "Фантомные" патрули на дорогах Украины - go, go, go... Друзья, 25 января 2022 года, утром, в 8:00, автомобили фантом (PHANTOM) выезжают на полноценное патрулирование. Рассказываем и показываем...

  FB | 
  Tue, 25 Jan 2022 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьНестабильно работает Wi-Fi. Почему обрывается интернет через Wi-Fi роутер?

  Wi-Fi сеть работает нестабильно? Периодически обрывается подключение к Wi-Fi сети? Пропадает подключение к интернету? Данная проблема хуже чем просто отключенный Интернет - ничего не понятно, вроде все работает, но сайты не загружается, пропадает сигнал, отключаются устройства, мистика. Мы подскажем где искать решение в ситуации когда совем ничего не понятно.

  FB | 
  Sun, 23 Jan 2022 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьСписок стран по внешнему долгу

  Внешний долг — суммарные денежные обязательства государства, выражаемые денежной суммой, подлежащей возврату внешним кредиторам на определённую дату, то есть общая задолженность страны по внешним займам и невыплаченным по ним процентам.

  FB | 
  Sun, 23 Jan 2022 00:01:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЧерез "Дія" теперь можно подавать декларацию ФОП

  В "Дія" появилась новая услуга для физических лиц-предпринимателей 1-3 групп - теперь в приложении можно подать годовую декларацию ФОП.

  FB | 
  Sat, 22 Jan 2022 19:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находить729шт. бесплатных Игр Онлайн

  У нас собраны все самые лучшие онлайн игры любого жанра. Также вас ждут игры по мотивам любимых детских мультфильмов и персонажей. Играя, вы сможете пережить все приключения любимых героев: бегать, прыгать, стрелять, решать логические задачи и весело проводить время. Удачи!

  FB | 
  Sat, 22 Jan 2022 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьПункты приема по утилизации новогодних ёлок в 2022

  Принести елку на утилизацию можно будет до 31 января. В Киеве с 4 января заработают 15 пунктов приема новогодних елок на базе предприятий коммунального объединения "Киевзеленстрой". Об этом сообщила пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

  FB | 
  Mon, 03 Jan 2022 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьВ Протасовом Яру откроют первый Apres-Ski Формат, что он предполагает?

  а территории горнолыжного комплекса «Протасов Яр» в эти выходные откроют фуд-холл «БУХТА winter station». Это первый формат apres-ski в Киеве – популярный в Европе способ отдыха после катания.

  FB | 
  Mon, 03 Jan 2022 08:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьС 1 января инспектора будут иметь видеокамеру для фиксации нарушений на дорогах

  В 2022 году на дорогах Украины будут работать до 100 автоматических станций габаритно-весового контроля (Weigh-in-Motion, WiM). При этом с января следующего года каждый инспектор получит видеокамеру, с помощью которой сможет фиксировать нарушения.

  FB | 
  Mon, 03 Jan 2022 07:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьШтрафы 2022: что изменится для водителей в 2022 году?

  Для наших водителей власть подготовила изменения в законодательстве, а также усовершенствование и увеличение ко-ва уже рабочих автоматических систем. Некоторые новинки понравится далеко не всем.

  FB | 
  Wed, 29 Dec 2021 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находить582 КАРТОЧНЫЕ ИГРЫ

  На сайте собраны описания и правила 582 детских, семейных, азартных и интеллектуальных карточных игр. Игры в карты классифицированы на 41 подраздел.

  FB | 
  Fri, 24 Dec 2021 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьПроверка сайта на мошенничество — инструкция и сервисы для анализа

  Google ежегодно обнаруживает более 2 миллионов мошеннических сайтов. Люди не проверяют ресурсы, на которые заходят, а также с легкостью ведутся на советы из сети. В этой статье предлагаем варианты быстрого определения мошеннического сайта только с помощью простых шагов и самостоятельного анализа, но не без помощи специализированных сервисов.

  FB | 
  Thu, 23 Dec 2021 12:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьОсновные формулы, Шпаргалки

  Таблица квадратов. Таблица степеней. Формулы сокращенного умножения. Модуль числа. Свойства модуля: Уравнения и неравенства с модулем. Последовательности и прогрессии. Метод кординат на плоскости. Скалярное произведение векторов. Расстояние между точками. Тригонометрия - основные формулы. Таблица значений тригонометрических функций. Решение тригонометрических уравнений: Четность и нечетность тригонометрических функций. Обратные тригонометрические функции. Формулы приведения. Знаки тригонометрических функций. Показательные уравнения и неравенства.

  FB | 
  Thu, 23 Dec 2021 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЭлектронная, бесплатная Интернет Библиотека

  Банківська справа, Бухгалтерія, Економіка, Інвестиції, Історія, Культурологія, Маркетинг, Менеджмент, Податки, Політекономія, Політологія, Право, Психологія, Страхування, Фінанси, Фінансове право, Філософія, Аграрний сектор, Цветы и растения, Аквариум и рыбы, Для работы и сайта, Почтовые индексы, Реестры, Старинные книги о пивоварении, Словарь старославянских слов, Все романы Пелевина, 50 книг для детей, Стругацкие сочинения в 33 томах, Записи Леонардо да Винчи, Биология поведения человека и многое другое.

  FB | 
  Sat, 18 Dec 2021 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьМагический Чёрный Квадрат угадает Твои мысли!

  Магический Чёрный Квадрат приносит удачу Людям, которым Он правильно угадал Символ, попробуй сам! Расскажите родственникам, друзьям и знакомым о Магическом Чёрном Квадрате чтобы счастье и удача пришли к Вам и к Ним! Это работает, главное в это верить!

  FB | 
  Sat, 18 Dec 2021 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКиев - все вебкамеры

  Смотрите прямые трансляции с онлайн камер Киева. Веб-камеры Киева онлайн - погода, транспортная загрузка и новости Киева. Веб-камеры Киева доступны в любое время, воспользуйтесь соответствующими ссылками. Мы следим за обновлением и своевременно расширяем список. Из преимуществ отметим: устройства с активной основой, качественную картинку. Благодаря им можно ощутить украинские просторы, посмотреть, как живут люди и понаблюдать за народными празднованиями.

  FB | 
  Wed, 15 Dec 2021 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЭкстремальное вождение: как правильно рулить на снегу

  В общем, даже если это все не про тебя, от проблем на зимней дороге никто не застрахован. Важно помнить, что частый дождь, снег, перепады температур и сокращающийся световой день неизбежно сказываются на состоянии дорожного полотна, видимости и самочувствии всех участников дорожного движения. Совместно с тренерами «Академии безопасного вождения Ford» редакция подготовила подробное руководство по зимнему вождению.

  FB | 
  Wed, 08 Dec 2021 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКоды символов в ASCII - прородители смайликов

  ASCII Symbols (ASCII Символы) — порой используя в своем никнейме различные ASCII символы (придающие дополнительный антураж той или иной роли), пользователи задают ряд вопросов о том, где эти самые значки взял. В данной статье, будут все необходимые для троллинга и не только, символы.

  FB | 
  Tue, 02 Nov 2021 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКак рассчитать цвет глаз ребенка?

  Надеемся, что будущие родители будут использовать эту статью как некое подспорье для определения цвета глаз их малыша. Не важно, будете ли вы углубляться в научную теорию касающуюся прогнозирования цвета глаз у детей, эти приведённые советы призваны стать прекрасной основой для определения цвета глаз ребёнка для будущих мам и пап. Используйте ее, как помощник возникновения обоснованного прогноза, сделанного на основе долгих часов исследований.

  FB | 
  Tue, 02 Nov 2021 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьСамые редкие и дорогие марки СССР

  Данная статья о редких марках, выпущенных в свое время в Советском союзе, которые сегодня стоят очень больших денег.

  FB | 
  Mon, 01 Nov 2021 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьБредусы iOS ответы

  Бредусы – больше, чем просто ребусы. Это креативные уникальные головоломки, составленные совершенно нестандартно. В каждом уровне, как водится, есть и мегасложные и очень простые загадки, правда, какие именно окажутся вам не под силу не сможет сказать никто, поскольку у каждого человека свой индивидуальный склад ума.

  FB | 
  Sat, 27 Nov 2021 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьДоска Евминова (тренажер) своими руками

  У многих знакомых проблемы со спиной и в разговорах с ними часто всплывает тема доски Евминова. Это какая-то чудодейственная доска, занятия на которой решают практически любые проблемы со спиной, но вот только стоит она очень дорого. Многие мечтали сделать её своими руками - мы нашли и выкладываем чертеж, описание и подробнейшую технологию изготовления с фотографиями. Будьте здоровы!

  FB | 
  Thu, 18 Nov 2021 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКарты/атласы Украины [изображения]

  Большая политическая и административная карта Украины со всеми дорогами, автомагистралями, городами, поселками и аэропортами на украинском языке. Изображения карті Украины в большом размере.

  FB | 
  Wed, 17 Nov 2021 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьФеномен ASMR-видео

  Природа феномена АСMР пока ещё остается неясной и не имеет научного объяснения. Однако, несмотря на малоизвестность феномена в научных кругах, множество людей ежедневно смотрит большое количество АСМР-контента на YouTube и Twitch, где за несколько последних лет сложилось и постоянно продолжает расти масштабное и устойчивое сообщество людей, производящих и потребляющих АСМР-контент.

  FB | 
  Tue, 16 Nov 2021 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьМукбанг 🍜 или «Гастрономический вуайеризм»

  Мукбанги — видеотрансляции, в которых люди часами едят перед камерой — собирают в сети уже не сотни тысяч, а миллионы просмотров. Сколько зарабатывают мокпан-ютуберы на ASMR-трансляциях собственных трапез?

  FB | 
  Mon, 15 Nov 2021 13:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьДетальный список АТС г.Киева ☎

  АТС — устройство, автоматически передающее сигнал вызова от одного телефонного аппарата к другому. Система автоматических телефонных станций обеспечивает установление, поддержание и разрыв соединений между аппаратами, а также дополнительные возможности.

  FB | 
  Sat, 13 Nov 2021 11:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЯзык — зеркало организма, проверь свой 👅

  Если у тебя под рукой есть зеркало — можешь воспользоваться им прямо сейчас и узнать всю правду о своем здоровье! Сам по себе налет на языке – не болезнь, это симптом, который отражает то, что происходит в организме.

  FB | 
  Fri, 12 Nov 2021 12:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьВ Украине заработал новый зоозащитный закон: за что будут наказывать?

  Документ предусматривает увеличение штрафов за выгул собак без поводков и намордников и нормирует длину поводка животного на привязи – не менее 20 метров, для сторожевых собак – не менее 10 метров. Отмечается, что эта норма касается только пород собак, которые отнесены к категории опасных. Не уборка владельцем животного его экскрементов во время пребывания животного в общественном месте будет квалифицироваться как административное правонарушение.

  FB | 
  Thu, 11 Nov 2021 13:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьРельеф дна, перепады глубин, ямы, омуты, отмели, фарватер речки Днепр

  Прежде, чем приступить к изучению рельефа и структуры дна, мы должны задуматься – есть ли смысл изучать дно, там, где мы находимся? Вопрос не праздный, рыба, как известно, распределяется по водоему не равномерно. Люди тоже не живут, где попало, руководствуясь при этом какими-то соображениями.

  FB | 
  Thu, 11 Nov 2021 12:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьВ Киеве появилась новая (вафельная) разметка на перекрестках: зачем она нужна?

  Она обозначает проезжую часть в пределах регулируемого перекрестка, на которую запрещен въезд во время пробок или возникновения препятствий для движения автомобилей или пешеходов.

  FB | 
  Mon, 01 Nov 2021 11:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьРазбираемся в символах на ярлыках одежды, Полезная памятка

  Вы наверняка не раз замечали, что на некоторых ваших вещах есть множество различных ярлычков. На некоторой одежде из бывает даже больше 5-6. Но они крепятся к вашим вещам не просто так. Пора начать обращать на них внимание и тогда ваши любимые кофты и штаны прослужат гораздо дольше. Эта полезная памятка поможет легко разобраться в значении символов на ярлыках!

  FB | 
  Fri, 29 Oct 2021 12:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьСпособы употребления Мухомора

  Напоминаем, что Красный Мухомор - легальный гриб и при его сборе, покупке, употреблении и хранении - не может возникнуть проблем с законом! Нет ни одного запрещенного вещества, входящего в состав этого чудесного гриба.

  FB | 
  Mon, 25 Oct 2021 12:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьARK: Survival Evolved

  Экшен в открытом мире с видом от первого лица и элементами выживания. Вам предстоит стать настоящим охотником на динозавров. Вы отправитесь в большой открытый мир, где полностью проработана местная экосистема и различное поведение для каждого ее представителя.

  FB | 
  Mon, 25 Oct 2021 11:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьНасколько вы знаете украинские диалектизмы? ТЕСТ

  Українська мова багата та розмаїта, особливо колоритними є регіональні діалекти. Наприклад, чи знаєте ви, що таке баняк, бахур, куфер, крумплі? Ми для вас підготували веселий пізнавальний тест. Перевірте, наскільки ви зрозумієте наші українські діалектизми.

  FB | 
  Sun, 24 Oct 2021 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьНе больше 100 в месяц: Приватбанк ввел лимиты на переводы с карты на карту

  Для отправителя количество переводов лимитировано сотней переводов по Украине и 25-ю за границу. Для получателя — соответственно 100 и 30-ю переводами.

  FB | 
  Sat, 23 Oct 2021 12:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьПЦУ запустила собственное приложение «Моя церковь»

  Православная церковь Украины запустила собственный мобильное приложение «Моя церковь», в котором можно найти перечень молитв, религиозных праздников и ближайших храмов.

  FB | 
  Sat, 16 Oct 2021 12:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находить«Игра в кальмара» - сериал сенсация!

  Из-за нужды в деньгах сотни игроков принимают странное приглашение поучаствовать в детских соревнованиях. Их ждет заманчивый приз, но ставки смертельно высоки. «Игра в кальмара» - южнокорейский веб-сериал в жанре выживания, приключенческого боевика, триллера и драмы. Режиссёром и автором сценария всех девяти эпизодов стал Хван Дон Хёк.

  FB | 
  Tue, 12 Oct 2021 12:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьШумные соседи: до скольки можно шуметь в квартире по закону

  Мы можем выбрать район, улицу и даже дом, но нельзя выбирать порядочность соседей, от которых зависит комфорт проживания в собственной квартире. До которого часа можно делать ремонт согласно законодательству Украины? Как выбрать для этого подходящее время и не поссориться с соседями?

  FB | 
  Mon, 11 Oct 2021 00:30:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКнопки в автомобиле, о предназначении которых многие не знают

  Визуальный небольшой ликбез, который поможет быстро ознакомиться с некоторыми важными кнопками в современном авто.Не включайте противотуманки в городе в светлое время дня или без надобности (для красоты), задняя лампа "выжигает" глаза водителю за вами!

  Помните, вы не одни на дороге, уважайте других!

  FB | 
  Sun, 10 Oct 2021 12:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьАббревиатуры типов иностранных компаний + бонус

  Существует множество типов хозяйствующих субъектов, установленных в правовых системах разных стран. Например: Sole Proprietorship, Частная или Публичная компания с ограниченной ответственностью или Ltd., Ограниченное и Неограниченное партнерство, Холдинговая или Дочерняя компания, Компания из одного человека (индивидуальное предпринимательство (ФОП), и т.д.

  FB | 
  Sat, 09 Oct 2021 12:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьСленг подростков для родителей и взрослых

  Жаргон подростков — тёмный лес для их родителей. Но это не значит, что молодёжь невозможно понять не пытаясь говорить на их языке, их же способом. Давайте разберём основные их словечки, чтобы при случае и свои мысли донести на правильном диалекте до своего чада.

  FB | 
  Thu, 07 Oct 2021 00:15:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКаталог галлюциногенных грибов, фото, описание

  Виды галлюциногенных (псилоцибиновых) грибов, содержащих в своем составе псилоцибин, псилоцин или мускарин. Необходимо помнить, что умышленный сбор и употребление галлюциногенных грибов запрещено законодательством Украианы и многих других стран, и влекут Уголовную ответственность.

  FB | 
  Mon, 04 Oct 2021 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьВ Украине появились отдельные права на автомат и механику (подробности, документ)

  Речь о разделении водительских прав по типу коробки передач, шла уже давно, но реальное постановление Кабмин принял только на днях.

  FB | 
  Wed, 29 Sep 2021 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьРынок Юность снесли под ноль, что произошло? (фото + обновление)

  В Киеве полностью "зачистили" всем известный рынок "Юность" на Лесном массиве. Убирали незаконные МАФы там в течении трех недель.

  FB | 
  Wed, 29 Sep 2021 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКритическое состояние р.Днепр и водоемов Украины

  В поверхностных водах речного бассейна Днепра обнаружено 161 загрязнитель, в частности, гербицид атразин, металлы кадмий и никель. Это угрожает здоровью населения Украины и может привести к экологической катастрофе.

  FB | 
  Tue, 21 Sep 2021 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКак действовать при обнаружении бесхозных медицинских отходов

  Что делать при обнаружении стихийных свалок с большим количеством медицинских отходов, рассказал Министр защиты окружающей среды и природных ресурсов Украины Роман Абрамовский во время онлайн-брифинга по итогам заседания правительства.

  FB | 
  Tue, 21 Sep 2021 08:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьFacebook наняла комплаенс-директора. Чем он занимается?

  Компания Facebook наняла Генри Мониса на должность директора по комплаенсу (Chief Compliance Officer или CCO).

  FB | 
  Sat, 11 Sep 2021 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьВ Одессе перекрестки стали "Вафельными" (новый тип разметки По ДСТУ 2587:2021)

  Новый тип разметки по ДСТУ 2587:2021 вступил в силу 1 августа 2021 года. Полиция уже может штрафовать нарушителей.

  FB | 
  Sat, 28 Aug 2021 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьПриложение распознает испытывающих боль кошек по выражению морды

  Канадская компания Sylvester.AI представила приложение Tably, которое определяет, не испытывает ли кошка боли.

  FB | 
  Wed, 18 Aug 2021 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьВ Киеве доступно бесплатное обследование МРТ и КТ: как воспользоваться?

  В Киеве Детская клиническая больница №7 Печерского района оказывает бесплатные услуги МРТ и КТ в отделении лучевой диагностики. МРТ и КТ обследования являются бесплатными для киевлян и жителей Киева.

  FB | 
  Wed, 18 Aug 2021 09:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьНазваны АЗС Украины, где продают плохой и опасный для здоровья бензин

  Бензин на ряде украинских заправок не соответствует стандартам качества и может быть опасным для автомобилей и здоровья людей. Согласно исследованию Института потребительских экспертиз, в ряде бензинов в крупных сетях АЗС выявлены значительные отклонения, котореы могут быть опасны как для автомобиля, так и для здоровья человека.

  FB | 
  Mon, 26 Apr 2021 12:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьАлина Гросу полностью разделась для глянца (горячие Фото+Видео)

  Двадцатидвухлетняя певица украинского происхождения Алина Гросу решила порадовать своих набожных предков сфотографировавшись полностью голой для одного известного российского глянца. Шокированные родители потеряли дар речи после откровений своей любимой дочери.

  FB | 
  Mon, 26 Apr 2021 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЗеленский подписал закон о призыве резервистов в армию без объявления мобилизации

  Президент Украины Владимир Зеленский подписал закон о призыве на военную службу резервистов в особый период без объявления мобилизации. Об этом сообщили в Офисе президента Украины 21 апреля.

  FB | 
  Wed, 21 Apr 2021 12:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьГлавный герой Doom, гипотетическое лицо Статуи Свободы, почти фото Наполеона, Ван Гога, Цезаря - Нейросеть Artbreeder смоделировала истинный облик канонических исторических персонажей

  Знаете, как работает самая популярная нынче генеративно-состязательная нейросеть Artbreeder, тот самый Искусственный Интеллект, которые может и картины рисовать, и музыку сочинять? На самом деле это тандем двух систем - одна творит, а вторая её критикует. Например, надо смоделировать морду питекантропа по обломкам черепа – первая нейросеть рисует набросок, а вторая «Станиславский сказал бы: не верю! Вообще не похож». Тогда первая перерисует несколько деталей и вернет второй на повторную проверку, и так миллионы раз подряд, пока ИИ не скажет сам себе «Все, придраться уже не к чему». Давайте посмотрим, на, что способна и, что в итоге получается!

  FB | 
  Tue, 22 Sep 2020 18:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьПравило «Пяти почему». Используйте этот метод, и он вам всегда поможет!

  Основатель компании Toyota, Сакичи Тойода, постоянно пользуется правилом «Пяти почему». Во всех непонятных ситуациях он достает из "своего кармана" этот метод, и тот ему всегда помогает.

  FB | 
  Tue, 22 Sep 2020 12:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьПочему Android тормозит и как с этим бороться: совет

  Смартфон на операционной системе Android может начинать тормозить из-за старой "прошивки" ОС и тяжелых приложений.

  FB | 
  Wed, 03 Jun 2020 12:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКабмин разрешил такси ездить полосой ОД в Киеве

  Кабинет министров Украины внес изменения в Правила дорожного движения относительно пользования такси полосами для маршрутных транспортных средств.

  FB | 
  Wed, 03 Jun 2020 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьCovid-19 Рекомендации ВОЗ

  В большинстве случаев заболевание характеризуется легким течением и заканчивается выздоровлением, хотя встречаются осложнения. Защитить свое здоровье и здоровье окружающих можно, соблюдая следующие правила!

  FB | 
  Fri, 08 May 2020 18:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьЕдинственным способом заразиться это общение с заболевшим Covid-19

  Ученые из немецкого Института вирусологии и исследований в области ВИЧ в Университете Бонна в результате исследования коронавируса выяснили, что практически единственным способом заразиться является долгое и близкое общение с заболевшим COVID-19.

  FB | 
  Fri, 08 May 2020 15:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьТоп 7 знаков Зодиака, к которым липнут деньги

  Самое большое количество миллионеров и миллиардеров родилось под зодиакальными знаками Земли. Такие люди просто притягивают к себе деньги и финансовое благополучие.

  FB | 
  Thu, 07 May 2020 18:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьАстрологи назвали самые несимпатичные знаки зодиака

  У любого человека в окружении обязательно найдутся люди, по какой-то причине вызывающие неприязнь. Иногда кажется, будто она взялась из ниоткуда и совсем не обоснована, но чаще всего ее провоцируют определенные черты характера. А их, как считают астрологи, определяет дата рождения.

  FB | 
  Thu, 07 May 2020 16:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьНовая монета номиналом 10 гривен

  Национальный банк Украины с 3 июня 2020 введет в обращение монеты номиналом 10 гривен , которые постепенно заменят соответствующие банкноты.

  FB | 
  Sat, 02 May 2020 18:30:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьГде установлены камеры в Киеве? Список адресов и размеры штрафов

  В Киеве с 1 мая (с отсрочкой) запустят систему видеофиксации, которая автоматически будет фиксировать нарушения правил дорожного движения и выписывать водителям штрафы.

  FB | 
  Sat, 02 May 2020 18:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находить1270000 тюльпанов в Добропарке (с.Мотижин, Киевская обл.)

  В Добропарке, который находится возле села Мотижин Киевской области, зацвели более 1 миллиона тюльпанов. Также в дендропарке высадили 44 тысячи деревьев и кустов, 13 газонов.

  FB | 
  Sat, 02 May 2020 11:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьШтрафы за перевозку детей без автокресел: чего ожидать + новые нюансы

  Еще в 2019 году, 20 ноября вступил в силу закон, предусматривающий штраф за неправильную перевозку детей.

  FB | 
  Sat, 02 May 2020 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКиев, 1950 г., цветные фото

  Киев, 1950 г., цветные фото которые никто не видел. Киев - отдельная административно-территориальная единица Украины; культурный, политический, социально-экономический, транспортный, научный и религиозный центр страны.

  FB | 
  Mon, 13 Apr 2020 12:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКиев, 1930 г., цветные фото

  Киев, 1930 г., цветные фото которые никто не видел. Киев - столица и крупнейший город Украины. Расположен на реке Днепре, является центром Киевской агломерации.

  FB | 
  Mon, 13 Apr 2020 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьБытовые, Кухонные, Финансовые, Полезные лайфхаки

  Мы считаем, что не знать чего-то не стыдно, стыдно не стараться узнать, поэтому решили собрать побольше советов, которые помогут прокачать навыки взрослой жизни тем, кто находится только на первом уровне.

  FB | 
  Thu, 09 Apr 2020 11:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьС сегодняшнего дня в Киеве будут отключать горячую воду

  В Киеве с 9 апреля начинают отключать горячую воду в рамках гидравлических испытаний

  FB | 
  Thu, 09 Apr 2020 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьУ настоятеля Лавры Павла - коронавирус (СМИ)

  Три дня назад 58-летнему митрополиту РПЦ в Украине Павлу стало плохо, окружение митрополита говорит, что он ожидает окончательных результатов анализов.

  FB | 
  Thu, 09 Apr 2020 09:30:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьNikon открыл бесплатный доступ к курсам с фотографии

  Компания Nikon открыла бесплатный доступ к онлайн-уроков по профессиональной фотографии до конца апреля.

  FB | 
  Mon, 06 Apr 2020 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьКоронавирусная инфекция [Covid-19]

  Коронавирусная инфекция COVID-19 – это инфекционное заболевание, вызванное новым коронавирусом, который ранее у людей не обнаруживался.

  FB | 
  Wed, 01 Apr 2020 13:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьПопулярные сленговые английские выражения, благодаря которым вас примут за носителя языка

  Носители английского языка часто употребляют в своей речи сленговые слова и словосочетания. Эти выражения настолько плотно вошли в повседневный лексикон, что совершенно не вызывают у них дискомфорта, в отличие от иностранцев, например, которых странные идиомы могут напрочь сбить с толку.

  FB | 
  Thu, 27 Feb 2020 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находить«Прибытие Поезда На Вокзал Ла-Сьота» фильм 1896 года в формате 4K 60FPS

  Участнику форума Reddit удалось обновить качество чёрно-белой короткометражки «Прибытие поезда на вокзал Ла-Сьота» до 4K.

  FB | 
  Thu, 20 Feb 2020 12:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьНовые правила деловой переписки

  Руководитель по развитию рынков Великобритании и Израиля рассказывает о негласных правилах цифрового этикета. Например, как нужно и не нужно представлять людей друг другу.

  FB | 
  Tue, 18 Feb 2020 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьТОП10 самого наглого плагиата в российской музыке (раоблачение + клипы)

  Мы предлагаем вам подборку самых вопиющих случаях плагиата в российской музыке: вы сможете сами сравнить, насколько оригинал похож на свою копию.

  FB | 
  Mon, 20 Jan 2020 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьВ Украине легализовали азартные игры, в том числе онлайн-Казино (в первом чтении)

  Украинский парламент в первом чтении поддержал законопроект, который легализует азартные игры в Украине. Он дает перечень разрешенных в стране видов деятельности, которые считаются азартными играми и условия лицензий для этого.

  FB | 
  Fri, 17 Jan 2020 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находить16 января, всеукраинский день памяти Киборгов: сегодня чествуют защитников донецкого аэропорта

  16 января Украина чтит память киборгов, защитников Донецкого аэропорта, погибших в результате подрыва терминала Донецкого аэропорта 19 и 20 января 2015 года. Военные героически защищали стратегический объект 242 дня. 20 января 2015 года сепаратисты взорвали новый терминал с украинскими защитниками.

  FB | 
  Thu, 16 Jan 2020 11:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находитьНа 15 станциях киевского метро заменят турникеты на новые

  Старые турникеты, которые работают еще с 1970-х годов, регулярно бьют пассажиров, даже тех, кто заплатил за проезд. Их решили заменить из-за жалоб пассажиров метро.

  FB | 
  Thu, 16 Jan 2020 10:00:00 +0300
 • Всё обо всём, создан чтобы находить«All Visible Objects» новый альбом Moby (2020) и первый трек с него

  Новый альбом Moby выйдет 6 марта на лейбле Mute. Сегодня состоялся релиз Power Is Taken, первого сингла с пластинки, в записи которого принял участие барабанщик группы Dead Kennedys. Предлагаем послушать трек прямо сейчас!

  FB | 
  Wed, 15 Jan 2020 10:00:00 +0300

Created/Updated: 15.05.2024